Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthet ezen 16 éves...

Mit jelenthet ezen 16 éves lány viselkedése?

Figyelt kérdés

Facebookon írogatunk pár napja. Én írtam neki először.

18 évesnek mondta magát, viszont kiderült, csak 16.

Szó sincs arról hogy ez probléma lenne, viszont nem egészen értem a viselkedését...

Ma találkoztunk néhány percre futólag.

Percenként nézegette a teloját, kerülte a szemkontaktust, és nevetett rengeteget...:)

hazaérvén írt is, mindennemű "beszólogatós" jelzőkkel bombázott...

Minden nap megígéri hogy ír másnap, és be is tartja. rengeteg hangulatjelet tesz az irományai után.

Kellemes személyiség, bármiről elbezsélgetünk :))

Viszont azt nem tudom, hogy vajon bejövök-e neki...

ezek a fent leírtak annak a jelei lehetnek?! a mostani fitalabb tizenéveseken nemigen tudok elmenni..."A"-t mutatnak, és "b"-t gondolnak.

a korosztályomban teljesen más a szitu, egy pillanat alatt látom a csajon, hogy bejövök neki vagy sem.

de Ő most megkavart kicsit..:D


22 vagyok amugy. :)



2013. nov. 10. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2013. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradj a kaptafánál.
2013. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 éves kislány..
2013. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15 éves fiú vagyok,


és a lány most abban a szituációban van h érdekled, nagyon jót jelent. Csak az a baj h ilyenkor Ő se tudja h mi lesz később, ezért ebből barátság és szerelem is lehet.

Mivel pontosan Ő se tudja rólad biztosan h mit akarsz tőle, persze mivel Te se tudod így nehéz, de ki fog alakulni pár napon/héten belül, amikor megismeritek egymást, ha többször is randiztok, találkozgattok, akkor biztos h lesz vmi, mondjuk szerelem vagy több!


Sok sikert! ;ddd

2013. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi utsóóó :)


szorgalmazok majd még egy találkát egészbiztosan. de mostmár valami hosszabbat :) most tényleg csupán néhány perc volt :)

2013. nov. 10. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zavarban volt a csajszi melletted :) Ha pedig még a tali után is irogatott, akkor az rosszat nem jelenthet. :)
2013. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hangulatjel bolond, ennyit jelent.
2013. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szórakozott. Azon se csodálkoznék ha közben a barátnőjébek irt. A csajnak tetszik a helyzet h egy 22 éves srác udvarol neki. Ez meg tudja dogni az ember egóját.
2013. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!