Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez lenne életed utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez lenne életed utolsó napja, hogyan és kivel töltenéd?

Figyelt kérdés
Kérdés minden bagolynak, aki még józan. :))

2014. aug. 16. 01:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jajj! (9) xDDDD Te a másik véglet vagy már. :D


Jaguar, nem vagyok lakatlan szigeten élő nimfomán csaj. :))

2014. aug. 16. 02:02
 12/19 anonim ***** válasza:
Elkötnék egy helikoptert. *.* Aztán sorban repkednék vele kúrvázni. Ez egy napi program. :D
2014. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12: :D :D

Am elutaznék ahhoz aki tetszik, bevallanám neki a dolgokat, megölelgetném, aztán elmennék ri.iket kilesni, jól megcsupálnám őket, estére meg buliznék egy óriásit a városban.

2014. aug. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én ha leírnám hülyének néznének itt sokan :D szóval inkább nem írom le pontosan mit csinálnék :) mondjuk úgy 1 napra szabadjára engedném az érzelmeim és az ösztöneim, de azért óvatosan...és nem kell rosszra gondolni :D nem vagyok valami pszichopata :D
2014. aug. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megmondanám álmaim pasijának, hogy belézugtam és megkérném h dugjon meg jól...:$ :D
2014. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megölelnék egy bizonyos embert, akit akkor fogok először és utoljára ölelni.
2014. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyedül tölteném és úgy mint bármelyik napot. Esetleg egy kevés piát is innék, hogy megünnepeljem a szenvedéseim végét.

25F

2014. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

egy netes lánybarátommal, akit itt ismertem meg. jól lerészegednénk xd :3


más sajnos nem szeret aki nem rokon :c


22f

2014. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sowilo ***** válasza:
Lehívnám az asszonyt, és átkúrnám magam a másvilágra.
2014. aug. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!