Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legzavarbaejtőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legzavarbaejtőbb élménye, ami veled történt szerelem, randizás, szex terén?

Figyelt kérdés
és hogy reagáltad "le"?

2014. ápr. 22. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Az amikor rádöbbentem, hogy egyik nő sem különb a másiknál... :-)
2014. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, ciki volt, hogy miután 2 évig nem szeretkeztem a következő partner kiröhögött, amikor lovaglás közben elvesztettem az egyensúlyom.....
2014. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ó igaz_mondó! Ez nem így van..
2014. ápr. 22. 16:56
 4/9 A kérdező kommentje:
# 2-es, lehet a lóval volt a baj. :D
2014. ápr. 22. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, a legkellemetlenebb az volt, amikor egy átbulizott éjszaka után, reggel 8 körül szexeltünk (el lehet képzelni mennyire voltunk fittek) és az aktus végén vettem észre, hogy az óvszer vége konkrétan hiányzik és természetesen a lányban mentem el.
2014. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És lett valami gond? :O
2014. ápr. 22. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, 9-kor már bevette az esemény utánit.

Ami azért volt érdekes, mert nem lehet vény nélkül kapni és nem írhatja fel akárki, csak nőgyógyász, rendelésen, ám szombat reggel lévén nem rendelt egy se.

Szerencsére a szülészeten egy öreg orvos volt az ügyeletes, (vagy legalábbis meghallotta, amikor a nővérrel beszéltünk és kijött hozzánk) aki rendes volt és felírta a receptet, természetesen visszadátumozva péntekre, mert máshogy nem lehetett.

Aztán a gyógyszertárban is kérdezték, mikor írták fel a receptet, kamuztuk, hogy tegnap, mondták, hogy akkor most rögtön tessék bevenni. Amúgy akkoriban 5800-ba került ez a kaland. Másnapra rá pecsételő vérzése lett, ami két hétig folyamatosan meg is maradt. Azóta nem szeretjük az óvszert...

2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam a pasival és meg voltam hülve. egyszer nevetni kezdett. mikor hazaertem akkor lattam meg hogy kifolyt a taknyom.
2014. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még 18 éves koromban történt, első szexuális partneremmel. Misszionárius póz közben éreztem, hogy visszatarthatatlanul pukiznom kell...azon agyaltam, melyik a cikibb, előre szólni neki, vagy minden előjel nélkül elfingani magam:) Úgy emlékszem, szóltam neki előre...na, nekem ez nagyon ciki volt.
2014. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!