Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az erenyov?

Figyelt kérdés
Legyszi normalis valaszokat... meg soha nem hallottam rola...

2014. aug. 16. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még vagy kicsi vagy vagy tiszta mint a hó, egyik esetben sem lenne jó megrontani, azt mondom maradj tudatlan! :)
2014. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Védelmi eszköz, melyet azért helyeznek fel valakire, hogy ne szexszeljen fűvel fával. Zárható, csak az tudja leszedni, akinek van hozzá kulcsa vagy nem optimális esetben flexe.
2014. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

19 eves vagyok de meg csak most hallottam eloszor.:)

A neten is utanaolvastam, de ott inkabb a keresztes hafjaratokrol irtak, hogy a katonak a felesegeikre szereltek.

Akkor hogyan vegeztek a dolgukat a wc.n?

2014. aug. 16. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom arra volt rajta egy rés. Análisan mégsem lehet teherbe ejteni az asszonyt szóval azon nem aggódtak túlságosan.

A "messy part", hogy így fogalmazzak a havi ciklus volt, nyilván gyakrabban kellett fürdeni.

Továbbá baromira nem lehetett kényelmes egy levehetetlen vasbugyiban mászkálni ami több mint valószínű kidörzsölte a bőrt, fertőzéseket okozott. Összességében nem volt egy higiénikus vagy humánus eszköz.

2014. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KlenDie ***** válasza:
Ott drágám nem volt választás se ki se be
2014. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erényöv nem csak női kivitelben létezik! Bizonyos körökben (BDSM, fetish) ma is használatosak. Sokféle kivitelben beszerezhetők.


A lényegük, hogy a saját nemiszervez való hozzáfárást korlátozzák, elvileg lehetetlenné téve a közösülést és a maszturbációt.

2014. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézz utána google a barátunk :)


Chastitybelt chastity


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


és még sok gyártó van

2014. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Manapság a férfiaknak készült darabok a leggyakoribbak.


Bdsm szexuális eszköz amivel egy férfit teljeen irányítani tud egy nő.


Nagyon hatásos kis eszközök :)

2014. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az inkább a középkorban volt -
2014. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miből volt?

(milyen anyagból)

2014. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!