Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lédyke16 kérdése:

Van egy pasi aki nekem tetszik de én neki nem mit csináljak? Hogy felejtsem el? Nagyon belezúgtam. (L/16)

Figyelt kérdés
1x találkoztunk én beleszerettem és az a gond én nem vagyok az esete és ha kellenék neki akkor is csak sex-re de az a gond nem tudom mit csináljak, nem tudom elfelejteni..

2014. aug. 16. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Smink csodákra képes néha :P
2014. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyetlen találkozástól NEM lehet beleszeretni senkibe. Felejtsd el.
2014. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most mért pontozol le?
2014. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem zúgtál bele, csak nagyon bejön.

Nála csak jobbat találsz. Kit érdekel az ilyen. Azt tanácsolom ne menj bele egy szexkapcsolatba. Így nem éri meg.

2014. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy csak szexre kellenél neki? 1 találkozás során ennyire nem ismerhetted ki. Vagy vannak előzmények is?
2014. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

A legtöbb jóképű, helyes pasas azért van, hogy minden csajt megdugjon, ennyi! -.-"

Tapasztaltam.

A legjobb, ha egy átlagos küllemű pasikat keresnél magadnak, mert nem igaz, hogy CSAK A SZÉP PASIK érdemlik meg a boldogságot!

Mindenkinek meg kell adni az esélyt!!!

Ezalól senki sem kivétel!!!

Tanuld meg!!

Jobban jársz, ha elfelejted a szép pasikat, mert NEM BIZTOS, hogy CSAK TE LESZEL NEKI AZ IGAZI!!!


27/N

2014. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.. bár nem sok hasznát vettem.. :-/
2014. okt. 4. 18:06
 8/8 A kérdező kommentje:

egy hasznos tanács volt az utolsó kommentelő tanácsa.

:)

2014. okt. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!