Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen barátnővel nem lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen barátnővel nem lehet, tanácstalan vagyok, tényleg én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, sok éve jóba vagyunk. De vele az a baj, hogy annyira görcsösen akar magának egy pasit, hogy az már beteges.

Ha egyik héten nem jön össze neki az egyik, akkor megy a másikhoz. Ráadásul neki minden 7en más kellene.. Minden 7en másba szerelmes stb...pedig 20 éves...


A városban ahol élünk, már kb mindenki tetszett neki.


Volt egy srác, aki kb fél évvel ezelőtt megtetszett neki, de a pasi megmondta neki, hogy ne haragudjon, de nem az esete ...

El is felejtette a pasit, egészen mostanáig, amíg....

a srác most közeledik felém, barátnőmnek pedig nem tetszik ez.


Én vagyok a rossz, meg a szar barát, amiért ránézek bármelyik pasira aki neki tetszik..


Kérdem én, ha neki az összes pasi tetszik, akkor én nem nézhetek rá egyikre sem? Ha neki nem jön össze, akkor másnak se alapon csinálja...


21 L



2014. júl. 27. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy őrült mondjuk, de ezek szerint nagyon nagy szüksége van törődésre vagy figyelemre vagy szeretetre, biztos van vagy 40 féle személyiség zavara szóval gondolom nem ő tehet róla. Ha ismered gondolkodj el rajta hogy bántották-e kis korában, vagy hogy szülei verték-e egymást, elhagyták, mittudomén.


Amúgy meg ha tényleg ennyire nem tud meglenni emberi kapcsolatok nélkül, gondolj bele, tök jó barátnak, mert kihasználhatod amennyire csak lehet mégse orrol meg rád, vagy ha idegesít ignorálhatod max fel akasztja magát gondnak úgyse lesz gond akkor már.


Nem is tudom mi a gondod vele, csak előnyei vannak a lánynak!

2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol itt a barátság, ha egyszerűen ettől féltékeny lesz ? Én a legjobb barátnőmnek még segítenék is...sőt nálam erre az esetre volt példa is. Nagyon tetszett neki valaki, aki nekem is bejött valamikor. Aztán elkezdtem az Ő malmára hajtani a vizet, mert úgy voltam vele, ha már nekem nem, akkor legalább neki, de a végén kiderült, hogy a pasi, mindenkit felpróbált:D
2014. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jobb lett volna,ha ezt a választ le sem írod.


Nem fogok kihasználni senkit.

2014. júl. 27. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Már attól féltékeny, ha velem szóba állnak más pasik/haverok/barátok.


Nekem tágabb a baráti köröm, többet járok el társaságba, több embert ismerek.


Emiatt is irígy..


Pedig egy barátnőnek nem így kellene viselkedni :(

2014. júl. 27. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt írtam le hogy a lehetősége meg lehet ami király, az már hogy olyan hülye vagy hogy nem élsz vele nem az én gondom?
2014. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 1 hét alatt lettetek barátnők, azért tartott meg téged. Egy barátnő nem viselkedik így (=nem barátnő!)
2014. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!