Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha van 2 srác is aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha van 2 srác is aki tetszik nektek vagy mindkettő próbálkozik nálatok és mindkettő be is jön nagyjából egyformán de az egyik tele van pénzzel másik pedig kevésbé akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Minek választani?
2014. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ui én is inkább a szegényebbet választanám jobban érezném magam vele
2014. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan, elképzelem a szitut. Fogunk egy képzeletbeli mérleget, és a két srácot rátesszük, sacc egált mutat tulajdonságaik alapján, mind a kettő jó választás, akkor hogy dönteni tudj elő kell venniük a pénztárcájukat... és akié a nehezebb azt kell választani?

Pénz nélkül nézd, jelzem jó dolog a pénz, mert a hiánya nagyon megérződék, de lehet pont a csóró ezért jobb választás, mert neki van oka küzdeni, hogy legyen.

2014. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ne a pénz döntse el,hogy kit választasz.

Tedd azt amit a szíved súg.(Tudom hogy elég elcsépelt szöveg)

2014. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mikor facér voltam, volt hogy 2 fiúval tartósan jártam mert nem tudtam dönteni. Kb.3 hónap múlva viszont biztosan tudtam ki kell! Próbáld ki, veszteni való nincs. Egyébként is kell a tapasztalat, csak így ismerjük meg magunkat is.
2020. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!