Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet baratnot vasarolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baratnot vasarolni, szeretettel egyutt?

Figyelt kérdés
rovid idore persze.

2014. aug. 16. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
és annak mi értelme? a szeretetet ki kell érdemelni úgy édes igazán...
2014. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

lehet.

rosszlanyok.hu

2014. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a kérdést nem gondoltad komolyan. Eléggé paradox...
2014. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy Vietnámban van ilyen szolgáltatás, hogy talán (nem biztos) 1500 dollárért vehetsz feleséget. Ha másfél éven belül elszökik, vagy mégsem tetszik, van állítólag pénzvisszatérítés is. Mindjárt megkeresem a cikket, ne menj messzire.
2014. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kiadsam333 az az ertelme,hogy mindenki meg erdemli szerintem a szeretetet....En ugy kell meghalnom,hogy sose kaptam??? az ugy nem lenne igassagos :/
2014. aug. 16. 20:08
 6/19 anonim ***** válasza:
mindenki megérdemli a szeretet...de azt nem lehet megvenni...legalábbis nem pénzért...hanem szeretettel tudok megvenni a szeretetet...de sok sikert, hátha neked sikerül :) főleg rövid időre nincs értelme...utána csak jobban szenvednél...mint a drog tudod...elvonási tünetek...
2014. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Menj ki Vietnamba, vagy Thaifoldre és annyi szeretetet vehetsz amennyit csak akarsz.
2014. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:/ most a kommentek utan szarabb nekem....
2014. aug. 16. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy barátnő nem egy háztartási cikk, amit te XY időre megvásárolsz. Aztán ha megunsz akkor eladsz, vagy eldobsz. (Párkapcsolatoknál inkább eldobsz szakítással vagy megcsalással.)


Egy barátnő egy érző ember, akinek meg kell hódítani a szívét. Ha ez sikerül, akkor annyi szeretet kap az ember, hogy az bőven elégséges.

2014. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellenének ajándékok,csak annyi hogy a pasi is szeressen és én is szeretném őt
2014. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!