Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet baratnot vasarolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baratnot vasarolni, szeretettel egyutt?

Figyelt kérdés
rovid idore persze.

2014. aug. 16. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nézd meg a fejlettebb nyugati országokat, aki nem talált ott helyben feleséget, azok mind kimentek thaifoldre, philipszigetekre és ott ismerkedtek és onnan hoztak be feleséget maguknak. Ez abszolut reális, semmi elérhetetlen nincs benne.
2014. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"En ugy kell meghalnom,hogy sose kaptam???" Mér' anyád, apád nem szeretett?
2014. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 20:20 ez tetszett :)

Hagyjuk mar ong bak-kot :D

Apum meghalt....De szeretett......Anyam is szeret....De en egy no szeretetere vagyom,amit a mai vilagban nehez meg szerezni :/

2014. aug. 16. 20:45
 14/19 anonim ***** válasza:
13-mas: Ha mindenben az egyszerűbb utat akarod keresni, akkor tuti, hogy nehéz emberileg elégnek lenni ahhoz, hogy valaki megszeressen.
2014. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ma 21:08 igazad van.De belefaradtam mar ebbe!
2014. aug. 16. 21:49
 16/19 anonim ***** válasza:

"De en egy no szeretetere vagyom,amit a mai vilagban nehez meg szerezni"


hát a gép előtt ülve ilyen buta kérdéseket felrakva ne várd a hercegkisasszonyt, hogy megunja a vár legmagasabb szobájában lakást és lejöjjön hozzád...egyáltalán nem nehéz megszerezni...az őszinte szeretetet ki kell érdemelni...de ha csak barátnő kell akármikor tudsz szerezni...persze jöhetnek itt a "hülyeségeket beszélsz, én is mióta próbálkozom" beszólások meg a "neked könnyű" megjegyzések...ha teszel érte boldog leszel hidd el! de pénzzel nem tudod megvásárolni a szeretetet! idő energia és szeretet ez az ára...ezzel megfizeted akkor megkaphatod...

2014. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ahhhhh :/ Ha ez sem akkor a halal inkabb!
2014. aug. 16. 21:56
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor szenvedj...majd ha meguntad akkor úgyis te magad fogsz férfivé válni és megteszel mindent, hogy boldog legyél...én is voltam ilyen sajnos...7 évig...tudom mit érzel, de hidd el, egyszer neked is ki kell jutnod a fényre a sötétből...talán téged is kisegít valaki :) segítenék ha tudnék, de neked nem rám van szükséged...és a boldogságot akarni is kell!
2014. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
akartam es nem jott.....Belefaradtam....Lepras vagyok mar mindenki szemeben. Jo ejt!
2014. aug. 16. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!