Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak pasi utánzat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak pasi utánzat leszbikusok vannak Mo-n?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak ilyen leszbikusokat látni, sőt még egy két közösségi oldalon is csak a férfias leszbikusokat látni. Rövid haj pasis stílus, ruhák, minden. Van olyan aki esetleg nőies is? Mondjuk smink, esetleg néha a köröm is kivan festve, nőies ruhákba jár, ha nem is szoknya de nőies akkor is. Vannak ilyenek? Ha igen akkor őket hogy lehet felismerni? Sőt még akik idősebb leszbikusok, ők is tipikus fiúsak, akkor ezek szerint az idősebb generációból (50-60 éves korosztály) nincs is nőies leszbikus? Tényleg kíváncsi lennék a fiatalabb meg idősebb korosztályból is olyan nőre aki leszbikus, de mondjuk totál nőies. De egyszerűen ilyen szerintem nem létezik.

2014. aug. 16. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En lanyos vagyok, szeretem a magassarkukat, egyberuhakat, szoknyakat hordani szoktam, festem magam, hosszu egyenes hajam van, mukorommel is buszkelkedhetek.

De nekem a "fiusabb" lanyok jonnek be.

2014. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

Hát, az egészséges lelkülető, nőies nők közt nem nagyon lehet homo irányú. Elméletileg az egy lelki betegség így teljesen normális nő nem lehet az.

De ez is csak a teóriák egyike...

2014. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is nőies vagyok abszolút


szoknya, magassarkú, hosszú haj, smink stb :D


20/L/L

2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És hogy lehet őket kiszúrni akkor?? :D Gondolom sehogy :D
2014. aug. 16. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem szúrod ki őket első blikkre, nem egyenlő azzal, hogy nem léteznek. Érted?
2014. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is írtam hogy első látásra ki akarom őket szúrni, azt szerintem senki sem tudja, még egy fiús leszbikus is sokszor beugratós, mivel van heteró csajban is ilyen stílusú. Szóval én inkább arra lennék akkor kíváncsi olyantól aki tényleg nőies hogy ők hogy hívják fel magukra a figyelmet, milyen jelzéseket küldenek ha tetszik nekik egy lány, amiből esetleg le lehetne venni a helyzetet. Persze ha nem titkolják.
2014. aug. 17. 11:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rólam meg nem mondanád hogy leszbi vagyok, de a tekintetem elárulja, mert a nőket nézem meg.
2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak igazán nőies leszbikusok, csak kevesebb, mint fiús, legalábbis szerintem. Én nem vagyok feltétlen fiús, csak nagyon domináns. Rövid a hajam, de ugyanúgy felveszek szoknyát, ruhát, néha kifestem a körmeim, sminkelek is. Van, aki egyből leveszi, hogy leszbikus vagyok és van, aki nem. Ez sokszor a pillanatnyi öltözködésemtől függ. Van, mikor laza vagyok, nadrág, póló, meg van, amikor magassarkú, ruha. Egy leszbikus buliban rám is azt mondták, hogy totál nőies vagyok. :D És nekem is ez a problémám, hogy a full nőies nőkre bukom és bulikban is többségben vannak a fiúsak. De szerencsére megtaláltam azt a lányt, pont egy buliban, aki megfelel. :) Csak nagyon sok pasi is ráhajt, ezzel mondjuk néha nehéz együtt élni. :)
2014. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
7. válaszoló :D Elég vicces helyzetbe is kerülhetne a kérdező ha csak a te kommented alapján tájékozódna :D egy leszbikus barátnőm sincs, mégis mind megnézi a lányokat.... Úgy tekintenek rájuk mint ellenfelekre... :D azért annyira nem kell biztosnak lenni benne :D De nekem is ez jutott először eszembe mert én is minden csajszit megbámulok :D Egyébként én sem az a kimondott fius lány vagyok. Hosszú haj, néha festett köröm, sminkelni nem szoktam gyakran mert suliban nem engedik, otthonra meg minek, de természetesen bulikba én is szoktam... Viszont a szoknyákkal, és a ruhákkal nem vagyok nagy barátságban :) Farmer párti vagyok... De a magassarkú azért néha belefér!!
2014. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

rossz helyen nézed őket.

én csak 1 párt ismerek,ott még a (fiú) csaj is nőies,a lány lány aztán meg pláne.

2014. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!