Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, vagy csak a nőgyűlölők által terjesztett legenda, hogy ha érdekükben áll a lányoknak, akkor kedvesek egy csúnyább sráccal is?

Figyelt kérdés
Például olyan munkája van a lánynak, aminek a során le kell szólítania minél több embert és az által jutalékot kap, vagy vegyük például azt, hogy a gazdag srácnak nem nézik a külsejét annyira stb. Ezek igazak, vagy nem, valaki találkozott már ilyen esettel?
2014. aug. 16. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
A lanyok csak akkor alnak le egy csunya sraccal beszelni ha van cash a zsebeben...altalaban
2014. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
mindegyik ilyen,sőt mindenki ilyen.Amit az érdek kíván.
2014. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha érdekük szolgálja, akkor igen, kedvesebbek egy csúnya sráccal is, sőt...

Ott van pl.: Andy Vajna. Hány jó csajt megfektetett már, pedig hogy néz ki.

2014. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Én beszélgetek nekem tetsző és nem tetsző egyénekkel is. Ha ő is megtisztel, én is. És sose a külső alapján döntöm el, hogy kivel fogok járni.

18/L

2014. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én tapasztaltam ezt a saját bőrömön is. Sajnos igaz, pedig nem vagyok nőgyűlölő. De nem csak a lányok vannak így vele, hanem akárki. Ha kell valami, akkor mézes-mázos, egyébként meg...
2014. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Milyen jutalékot?:D Hát figyelj, ha egy ilyen fiú van olyan ostoba és elhiszi, nem nyitja ki a szemét és nem látja hogy a nő pusztán érdekből van vele, akkor sajnálom. De ha a nőnek nincs annyi igénye hogy olyannal legyen akit kívülről-belülről szerethet, akkor azt meg még jobban sajnálom...
2014. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik férfiakba lesznek szerelmesek és vannak, akik az anyagi biztonságba. Nincs itt semmilyen legenda.
2014. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én kedves vagyok a csúnyább srácokkal is ha nem viszik túlzásba de kapcsolatom biztos nem lesz velük bár mekkora vagyona van.
2014. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Én dolgoztam hoszteszként és mivel ez egy munka volt ennek megfelelően viselkedtem az emberekkel függetlenül a koruktól vagy a nemüktől mert ez mondhatni benne volt a munkaköri leírásban. Voltak olyan pasik akik ezzel visszaéltek de mondjuk egy idő után megtanulja az ember kezelni az ilyesmit. Kicsit bevallom fura volt amikor a pasik egy ilyen reklám mosolyt személyes jelzésnek vettek.

Szóval az első példa szerintem elég rossz mert az inkább üzleti és nem is csak rajtunk lányokon múlik, sokkal inkább a megbízón.

A második viszont rám egyáltalán nem jellemző, nem érdekel a pasik anyagi helyzete, nyilván persze egy egészséges kereten belül tehát legyen munkád meg önálló kereseted. Azt elismerem sajnos vannak olyan nők akiknél ez szempont de erre mondják, hogy ki mint vet, úgy arat :)

A nőgyűlölők pedig pont olyan hülyék szerintem mint a feministák :D

2014. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem vennél minden csajt egy kalap alá viselkedés szempontjából, reálisabb világképed lenne. van aki igen van aki nem. Pl én egyformán utálatos vagyok mindenkivel...
2014. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!