Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a fővárosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a fővárosi tini lányok nagy része az érett 30-40 éves férfiakra bukik vagy ez csak urban legenda amit a fiatal felsült fiatal fiúk találnak ki?

Figyelt kérdés

Illetve kérdezném még az idősebb feleségeket, hogy tényleg sok férj cseréli le őket egy fiatal nőre?

Én 37 éves férfi vagyok és életem során csak egy ilyenről tudok amikor a 2 gyerekes apa lecserélte a feleséget a 20éves titkárnőre...

Pedig sok milliárdos és gazdag férfit ismerek.(mondjuk lehet, hogy titokban nőknek fizetnek vagy szeretőt tartanak, de nekem ez a kapuzárási pánik furcsa...)

Örömmel veszem ha részletes történetet is írtok aki akar erről beszélni...



2014. aug. 11. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Én budapesti vagyok, a szüleim is tősgyökeres budapestiek. 16 éves vagyok, és a hideg kirázna ha 30-40 éves pasas akarna tőlem valamit. Max 20 éves korig érdekelnek a srácok, utána már nekem "öregek"

Apum 39 éves, és még ma is imádja anyumat.

Egyébként az osztálytársaim közül, sőt a suliban sem hallottam, hogy a velem egyidős lányok öregekre buknának.

2014. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Az a helyzet, hogy mindenki itt dobálózik a tinikkel, hogy már mind r.ibanc qrva stb, ehhez képest 17 vagyok és jó ha 2 lányt ismerek aki tényleg ilyen. A több százból!! Ja és főváros igen.

Persze van az elkorcsosult réteg, de az nem az a réteg, aki a milliomosokkal van. A milliomosok okos emberek. Vagy legalábbis okosabbak annál, hogy az előbb említett p.icsákat válasszák.


Történetem nincs, nem is lesz, de még csak nem is hallottam ilyet a környezetemben. Ehhez képest hány ilyet olvasni itt gyk-n? Úgyhogy fogalmam sincs mi az igazság.


Alapjáraton ha a tini 30-40 évesekhez vonzódik az nem normális. És leginkább a pénzről szól, de mint mondtam a gazdagoknak valószínűleg több eszük van annál, hogy egy ostoba tinit válasszanak aki 12 évesen kezdte...

Oké kicsit össze-vissza lett de remélem érthető

2014. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30+ ferfiak buknak/nanak a tinikre. A tinik meg hajlamosak ra, hisz szeretnenek szorakozni, de nincs mibol. A kedves ferj meg elviszi oket a csalad vagyonabol. Ez nem kapuzarasi panik, ez inkabb a felsobbseget mutatja ki, hogy emberek hogy hasznaljak ki a lehetosegeket es a naiv tiniket.
2014. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2-es!

Csak annyit fuznek a hozzaszolasodhoz, hogy nem gazdag emberekrol van szo, hanem egy munkasrol/irodasrol, aki egy picit ad a tininek a csaladi vagyonbol, elviszi valahova ahova a kis csaj meg be sem tekinthet. A gazdagok, kulturalt, diskret not szemelnek ki akinek nem jar el a szaja.

2014. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért beszéltem gazdagokról mert a kérdező is mondta, hogy sok milliárdost ismer stb. De igazad van, habár az előbbire akkor se tudnék példát mondani. Egyszerűen undorodnék attól, hogy egy ilyen idős emberrel akár gazdag akár nem, és szerintem a társaim is így vannak.
2014. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
2-es tényleg fogalmad sincs milyen a világ. Ne vedd sértésnek. A te környezeted olyan, de máshol már más. Itt ahol élek nagy szégyenek folynak és magyar lányokról van szó és nem cigányokról. Itt a 15 éves kislány is elmegy a szórakozó helyre megdugatni magát és ez divatként űzve. Persze abban egyetértek, hogy a tiniknek 30-40 éves pasik az sok, de olyan 20-30 már nemigazán. Csak a nagyon finyásoknak. Gyere le ide és lesz tapasztalatod a mai tini lányokról. Meglátod meg fog változni a véleményed.
2014. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hol van az az ott?

Ja elárulom neked, hogy az is a világ ahol én élek, szóval van fogalmam a világról ;)

2014. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Álljatok már le. Azért egy harminc pluszos ember még nem öreg és nem kapuzárásos pánikban szenved . Hol éltek ti ? Az kb 50 körül jön el ! És igen vannak fiatal lányok akik inkább buknak az idősebbekre mert azok még férfiak , mint a vele egykorú degenerált nőnek kinéző selejtekre.
2014. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nagy része, de a srácok nélkül szórakozóhelyekre járó 20 év körüli csajoknál tényleg könnyű dolga van egy nőkhöz kicsit is értő viszonylag jóképű 30-asnak. Mondjuk, ösztönösen ezek a csajok is inkább a jó testű kortársaikra buknak (ha kicsit italtól felszabadultabbak, akkor maguktól inkább hozzájuk közelednek).


Haverjaimmal 35-38 körüli családos emberek vagyunk, nyáron leugrunk nyitott szórakozóhelyen levő koncertekre csajaink nélkül is(sokaknak a zenéjét középiskolásként is már hallgattuk), ilyenkor általában buliban is ottmaradunk.

2014. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok milliárdost ismer? Kemény. Én ismerek pl. államtitkárt (a fiával jártam egyetem alatt), de nem milliárdosak. :D


A kérdező kemény vidéki, amiért a budapestieket valami ufóknak gondolja...

2014. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!