Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így változnak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így változnak a pasik a tapasztalatok által?

Figyelt kérdés

Régebben még komoly kapcsolatot szerettem volna, de elég hamar rájöttem, hogy erre nem nagyon vevők a korombéli lányok. Voltak átverések, szép számmal stb.

Aztán szépen gyűjtögettem a tapasztalataimat és évek alatt teljesen megváltozott a nézőpontom. (5 évről van szó)


Már én nem szeretnék komoly kapcsolatot, és ami azt illeti kritikus is lettem. Ha úgy érzem, hogy van amit az előző barátjának megtett nekem nem (pl. az anál szex, ha már szóba került más kérdések kapcsán), akkor gond nélkül kidobom.

Megszűnt a türelmem, megértő sem vagyok többé. És ami az illeti talán felszínes is lettem.


Nem érzek gyűlöletet vagy haragot, inkább az van, hogy nem tudok igazi mély szeretetet és kötődést érezni az eddigi tapasztalataim miatt.


Elképzelhető, hogy így lesznek a "csúnya, gonosz pasik" a rendes pasikból?


2014. júl. 10. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Exembol is ez lett 5ev utan. :)
2014. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

2 szó: dühös vagy! Bosszú van benned, és eleged van mindegyikből! És tudod... nagyon is igazad van! Majd mindjárt jönnek azok a nők (...), akik majd mondják, hogy általánosítasz, meg nem mindegyik ilyen. Érdekes módon ilyeneket fogtál ki, és én is... Inkább úgy mondom, hogy nagyon kevés a normális! És ha a magukat "reklámozó" lányok is lehet, hogy normálisak, de akkor azok éppen a nagy kivételek... Ennyi!


22/F

2014. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajna sok rendes srácot a nők rontanak el, vagy átverik, megbántják, vagy túlzottan elkényeztetik. Egyik se jó.

Ha már ilyen vagy, szerintem azért arra figyelj, hogy rendes lányt ne bánts meg, azt inkább kerüld el, ha már csak játszani akarsz. Vannak jópáran csajok is, akik nem vágynak különösebb érzelmekre, neked ők kellenek. Ne törd össze a szívét senkinek, nem mindenki egyforma.

Aztán talán rátalász majd a szerelemre, és akkor újra az a rendes pasi leszel :)

2014. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem menő jónak, rendes férfinak lenni, mert sebezhető vagy, a mai nők meg tényleg nem érdemlik meg a törődést, eggyüttérzést, maguk alatt vágják a fát.
2014. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy rohadt sok a felszínes lány, akit "normális lánynak" neveznek.


Tavasszal is megismertem egy ilyen rendes lányt. Tudta hogy ilyen vagyok, mondtam is hogy nem akarok komoly kapcsolatot. Belement. Amikor meg szakított velem a villamosmegállóban sírva könyörgött hogy ne. Pedig mindig is mondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes, nem akarok tőle komoly kapcsolatot.


Amíg ilyenek a "rendes lányok" nem teszek különbséget :)

2014. júl. 10. 20:06
 6/13 A kérdező kommentje:
*szakítottam vele
2014. júl. 10. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a lány lehet szeretett téged. A nők néha letagadják az érzéseiket, csak azért hogy együtt maradhassanak a pasival, és titkon remélik, hogy ő is beléjük szeret... Korrekt voltál hogy nem hitegetted, ezt én is becsülöm, de nem biztos hogy jó ötlet egy villamosmegállóban kirakni a másikat. Én mindig valami nyugis helyen szakítottam, igaz azok nem szexkapcsolatok voltak. Az olyanok egyszerűen csak eltűntek, ami nem túl korrekt... :/

N

2014. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amikor vége volt ő akart mindenféleképpen találkozni velem.


És hagyjuk ezt a hülyeséget :) nem szeretett engem, csak tetszettem neki, a többi már csak hold-udvar hatás, tehát felszínesség.

2014. júl. 10. 20:28
 9/13 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem hiszek a "rendes nő" meg az igaz szerelem dologban!!! Ez a legnagyobb baromság, amiben hinni lehet.

Olyan világban élünk, ahol a nő választ. És kevés annak az esélye, hogy úgy választ engem, hogy ő is kell nekem, hogy én is érzek iránta valamit.


Az érzéseknek már kevés szerep jut egy párkapcsolatban. Itt most azokra az érzésekre gondolok, amik ismerkedés által alakulnak ki. Nem úgy hogy ránézel, beszélsz vele két szót, látod, hogy nem csak helyes, de a fogai sem hiányoznak és akkor már belé szerettél. Ezek nem valós érzelmek!

2014. júl. 10. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
felszínes vagy, ezért csak a felszínt látod meg más nőkben. erről nem a nők tehetnek, hogy pár csalódást nem tudtál a helyén kezelni. nézelődj inkább a pasik közt ;)
2014. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!