Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavarna ha a baratnotoknek nemnagyon vannak baratai ezert szinte mindig veled akarna lenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h 10bol 1ember akire azt mondom el tudok vele lenni..

A lanyok 90%rol kiderult h r.b.nc en meg azokat nembirom

a fiuk meg a legtobb nem siman haverkodni akar ki is kezd velem

szinte minden emberben csalodnom kellett valamilyen szinten

En probalok baratkozni de mar ott tartok h egyedul jobban erzem magam vagy persze a szerelmemmel

3honapja vagyunk egyutt.

Nagyon szeretem barat es szerelem egyben

de ugy erzem folyton rajta lognek:(

Neki van jo par fiu haverja akkikel egyutt log..

Nem akarok az idegesito baratno lenni..

Ha bar eddig nem mondott ilyesmit..

Van erre valami megoldas?:(

17L


2014. aug. 16. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarna, szerintem mindenkinek kell egy kis szabad tér.
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem se baratnom se fiu barataim én bármit megadnék ha lenne barátnőm+ velem lenne mindig :(
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Más meg pont ilyen lányról álmodozik *.*


Persze azért jó lenne pér barátnő... kell egy kicsit másképp is kikapcsolódni. Én mondjuk mindent megadnék érted. Nem nyomulásként mondom, csak így amit leírtál, örülnék, ha olyan barátnőm lenne, aki mindig velem akar lenni.

2014. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bar az en csajom lennel :/
2014. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hmm..

Tudjatok nekem sok szeretetre van szuksegem,mert en mindig a jot adtam es a bantast kaptam.

Most nala latom h tenyleg torodik velem es szeret nem.akarom elszurni.

Nem azt mondom h sehova ne menjen nelkulem es egesznap cukiskpdjpn ..persze legbelul 0-24be vele lennek es nemis erdekel mas ember:/

2014. aug. 16. 22:27
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat talan ha o neki sok leszek ezek szerint mas majd fogja ertekelni h mennyire tudok szeretni es folyton a masikkal lennek:)
2014. aug. 16. 22:28
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én kapcsolatot megfojtottam azzal, hogy mindig a lány mellett voltam és ölelgettem szeretgettem...önző voltam, ezt akartam mármint, hogy ő is ennyire szeressen...jól esne ha találnék ilyen lányt, de nem azért szeretne, mert nincs más hanem azért mert engem szeret, velem akar lenni :) én örülnék neki, persze akkor, ha elfogadja azt, hogy van amiket meg kell csináljak, 2 munkám van és lehet mellettem ha hagy dolgozni is :) de ami van szabadidőm azt mind vele tölteném :) az egyik munkát itthon végzem, szóval az ott megbeszélés kérdése, de jól esne ha mondjuk elfoglalná magát amíg dolgozok, de közben a közelemben lenne...mondjuk a telefonján játszik de körben a lába az ölemben lenne...


ha jó köztetek a kommunikáció akkor nem fog veled megtörténni ami velem! beszéljétek meg ezt a dolgot!


21F

2014. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Akármennyire is szeretitek egymást, mindenképpen kell hogy legyenek barátaitok mindkettőtöknek és legyen egy saját, privát élete. Hosszútávon szerintem ez a legegészségesebb. F
2014. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pontosan igy kepzelem ahogy te leirtad:))

Mondjuk most meg olyan h 5percenkent is megcsokol,megolel de ha ez elmulik megunja v sok szabadsag kell neki hisz meg fiatal nekem az nemlesz oke..

2014. aug. 16. 22:44
 10/14 A kérdező kommentje:

9es valasz 7esnek.szolt:)

De koszi mindenkinek

2014. aug. 16. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!