Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek vele? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele? Tetszik a srác, de a viselkedése nemnagyon.

Figyelt kérdés
szóval van egy srác aki tetszik, meg elvileg énis neki, ma taliztunk. jófej meg minden csak az nem tetszik h nagyon az az elkényesztetett 'rosszfiú' tipus.. azzal még nemis lenne gondom hogy cigizik meg iszik néha.. de az nem tetszik h olyan mintha 'meg akarna vásárolni' szóval ezvolt a legelső talink ő meg már üccsit vesz nekem, meg meg akart hívni moziba, tudom hogy csak udvarias akar lenni de én nem olyan lány vagyok akit megvásárolhat.. ugyanakkor 1x volt egy elég bunkó szólása is, de utána bocsánatot is kért. ti beszélnétek erről vele? ha igen akkor hogy? vagy inkább hagyjam? vagy fogadjam el így?
2012. aug. 11. 18:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

15/L

16/F

2012. aug. 11. 18:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN!!! Egy srác, aki randira hívott venni akart neked egy üdítőt, és moziba akart vinni, hogy együtt szórakozzatok. Mekkora pofátlan egy bunkó paraszt!!! KERÜLD EL MESSZIRE!!!
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőre tetszik, úgyis össze fogsz jönni vele. Amúgy meg ha nem hív meg semmire, akkor meg az a baj.
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
valahogy muszáj lesz megbeszélned vele, ha nem is most, akkor majd ha komolyabbra fordul a dolog, de ha már jártok akkor mindenképpen.
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónál a pont.
2012. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem nembaj.. jobban szeretek önállo lenni:)
2012. aug. 11. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Jézusom... Te még rohadtul tapasztalatlan vagy... Haha, vissza sírod te még ezt a pasit. xDDD 2-es kollégával teljesen egyetértek. Nem megakar vásárolni, te szőke! Tetszel neki, és ki akarja ezt mutatni! De fogadjunk ,hogyha meg neked kellett volna fizetni ki lennél akadva. Képzeld csak el. Én sem szeretem, ha mindent fizetnek nekem, mert önálló vagyok, de remélem, hogy majd egyszer téged is összehoz a sors egy olyan udvariatlan pasival, aki úriembernek/jófiúnak néz ki, de nem képes az ajtót kinyitni előtted. Akkor majd ez kéne ne félj... És tudom, ez most egy negatív válasz volt, és belegázoltam a pici szívedbe, felőlem mehet a piros pacni...
2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De kérdező neked ez nagyon bántja az egodat? Mert végül is ezt fellehet fogni úgy, hogy részedről is egy gesztus hogy hagyod magad meghívni.


Jó persze ne annyi legyen, hogy megtud hívni mindenfélére aztán ennyi. De ezek jó kis apróságok, amik segítenek tovább vinni a dolgot. Azért érthető hogy nem mindenki tud egész nap változatos storykal szórakoztatni valakit. Attól még lehetsz önálló, csak hagyhatod magad meghívni, megköszönd aztán ennyi. Neki legalább jó érzés lesz.


Aztán úgyis látni fogja, hogy nem különösebben hatot meg téged a dolog.

2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne álszenteskedj!
2012. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!