Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szép az arcom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szép az arcom, a testemen pedig hiába dolgozom, a férfiak szemében az nem kompenzál, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 23:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kívülről mégis hogy látod valakinek a belső tulajdonságait? Vagy úgy mész oda egy ismeretlen lányhoz, hogy "hát, torz a feje és löttyedt, de biztos szereti Mozart-ot"? Szerintem igenis a külső alapján dől el kinek adsz esélyt, hogy legalább elbeszélgess vele.
2014. aug. 17. 01:11
 12/18 anonim ***** válasza:

én pár napja dobtam el az előítéletességemet pont olyanok miatt, hogy külsőre előre leírtam embereket...és mostanában több kellemes csalódás ért...én mindig amit keresek az az őszinte mosoly...nekem elég egy őszinte mosoly, hogy valakiről pozitív véleményem legyen...és nem csak állsz mint egy kirakati bábú...vannak bizonyos dolgok amik pozitívumok...

például: (lehet hülyén fog hangzani)

- ha valaki tüsszent és te "egészségére"-t mondasz neki, vagy talán még zsebkendőt is adsz neki

- ha valakinek átadod a helyed pl buszon

- ha például kedvesen szólsz valakihez

- ha megköszönsz valamit és mosolyogsz közben és az illető szemébe nézel


apró dolgok...de nem mindenki képes ezekre...én például 1 hete adtam 1 vonaljegyet (éves bérletem van) a HÉV-en egy bácsinak és úgy néztek rám az utasok, mint egy UFO-ra...ez miért furcsa dolog, hogy ingyen odaadok valakinek valamit? nem segíteni kéne egymást? de igazad van...amíg az emberek csak magukkal törődnek és nem érdekli őket egy ismeretlen sorsa jobb is ha a külsőre hivatkozol...azzal még lehet sikered...

2014. aug. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy 6 mondat alapján így leírtál.


Tudod, az emberek annál azért összetettebbek, minthogy egy gesztusból el tudd dönteni, hogy ki milyen ember. Mondjuk át adja valakinek a helyét a buszon? Biztos nagyon kedves ember, bár lehet, hogy utána hazamegy és elveri az asszonyt, mert éppen kicsit meghűlt a vacsora, mire hazaért. Szerintem ez is egyfajta felszínesség, esetleg csőlátás.


És még leírni sem kell valakit a külseje miatt, elég csak a szebbet preferálni, ugyanaz a hatás. És ha te azt mondod, hogy neked abszolút nem számít a külső, akkor sajnos magadnak is hazudsz.

2014. aug. 17. 02:22
 14/18 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy abszolút nem számít...de az ember a test, az elme és a lélek hármasa...nem csak a test felszín látható részei alapján kellene párt választani...és nem írtalak le...de nem csak a külsődre figyelnek fel az emberek hanem a viselkedésedre is...
2014. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Felszínes is vagy mellette az a baj..
2014. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ezt miből vetted le, hogy felszínes vagyok? Csak mert tudom, hogy a férfiak vizuális típusok és az sem mindegy nekik, hogy külsőre milyen lánnyal mutatkoznak?
2014. aug. 17. 18:02
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Na ezért.

Plusz előítéletes is.

2014. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem előítélet, tapasztalat. Amúgy még mindig nem értem, hogy ettől én miért lennék felszínes.
2014. aug. 17. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!