Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú.20 éves és tavaly nyáron találkoztam vele először. Igazából az elején nem tetszett ugyanis mikor először találkoztam vele már ivott és elég hülyeségeket beszélt. Valami csoda folytán tudta a nevem és mindenkinek azt mondta hogy a barátnője vagyok. Folyamatosan azt akarta hogy menjünk el valahova és hogy feküdjek le vele. Én erre nemet mondtam és másnap találkoztam vele akkor nem mert a szemembe nézni. Egy idő elteltével rájöttem hogy nekem is tetszik igazából. Még párszor próbálkozott avval hogy lefeküdjek vele, pontosan 6x, de mindig nemet mondtam mert nem tartom magam könnyű vérű csajnak (állítólag sok pasinak ez jön be, de szerintem nem), és nem akartam egy újabb lány lenni a sorban, +mindig ittas volt amikor odajött hozzám. Mikor teljesen józan volt akkor csak bámult de nem túl feltűnően úgy hogy én ne szórjam ki hogy bámul,de sokan látták hogy mikor nem figyelek le se veszi rólam a szemét. Amikor az egyik haverom eljött egy év után annyira örült hogy elkezdett ölelgetni,meg adott az arcomra egy puszit. Éppen meglátta ő és teljes idegesség ült ki az arcára.Folyamatosan ott volt ahol én. Novemberben egy buli keretében adott egy puszit a számra és totál boldog voltam,de viszont akkor is volt a fejében. Sokat hallottam tőle hogy nekem egy ilyen csajra van szükségem,okos,szép,aranyos,gyönyörű vagy. Én boldog voltam de aztán volt egy olyan beszólása ami mindent tönkre tett mert már akkor is ivott.Január elsején a tüzijátékon elkapott és két szájra puszi is elcsattant mindenki előtt. Novemberben mikor az első puszi volt ott azt hittem csak azért mert feltöltöttek egy képet a haverjai amin éppen egy másik csajnak ad puszit. Utánam járkált és megjegyeztem a képeket, erre azt mondta hogy: Akárkinek adok szájra puszit,az nem jelent semmit!De január 1.-jén ő kapott le. Aztán Februárban eltűnt. Vajon tetszettem neki? Fiúk számotokra tényleg semmit sem jelent egy szájra puszi? Vajon minden hazugság volt amit egy kicsit ittasan mondott? SOS!!!
2014. aug. 16. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem jelentene, neki nem azt kész
2014. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem igazából hogy akkor ha neki nem jelent semmit akkor miért kapott le januárban is?!
2014. aug. 16. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő a részeges karatemester? Mert pia nélkül nem nagyon megy neki :D
2014. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!