Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeretlenek.hu - mit gondolto...

Ismeretlenek.hu - mit gondoltok róla? Valaki ott talált magának párt, vagy csak egy sima egy éjszakást?

Figyelt kérdés
Csak érdekel. 18 éves vagyok, néha úgy érzem nagyon idős vagyok ahhoz az oldalhoz. Rengeteg a 10-15 éves korosztály.

2014. febr. 7. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ott nem érdemes, unatkozó tiniknek van kitalálva
2014. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem akar ott egy lány sem ismerkedni... Ahogy máshol sem.
2014. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Rékcsi ***** válasza:
Én is jártam azon az oldalon, tele van kanos tinikkel akiknek az első kérdésük h szexchatelünk-e a második meg h küldök-e képet. Ha azt mondom nem akkor meg szó nélkül lelépnek...
2014. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom, barétnőm szokta poénból használni, de ott tényleg mindenki komolytalan, és csak szexchatelni akarnak...
2014. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most csak kíváncsiságból is rámentem az oldalra, de hogy tudok írni? :D

nem engedi, hogy írjak..

2014. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is jártam azon az webóldalom az ismeretlenek.hu egy nagy rakás sz#r csak ahogy mind az 5 mondtátok nem érdemes felmenni rá, mert mindegyik a virtuális szexet akar. Jó mert azt mondom én nem találtam még senkit ott, de van olyan is azon a webóldalom hogy valaki fiú és lánynak adja ki magát és így jó át b#szta az embert.
2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!