Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy elfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy elfordultak egyből tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval 1 évig szingli voltam, egész 1 év alatt ismerkedtem, szórakozni jártam, nagyon sok barátot szereztem, mindig társaságban voltam.


Most végre együtt vagyok egy sráccal, minden a legnagyobb rendben, tegnap ott aludtam nála, szóval buli helyett ezt választottam, és elég sok barátom úgy reagált erre, hogy úgy érezzem, hogy nekem lelkiismeretfurdalásom legyen vagy valami hasonló, mert most épp nem bulizok velük.


Miért csinálják ezt?

Miért neheztelnek emiatt rám?


Nem hanyagolom el őket egyáltalán, sok időt töltök velük is.


Én megérteném ha a párjukkal akarnak lenni.


21 L


2014. aug. 17. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos irigykednek, mert vagy nincs kapcsolatuk vagy nem olyan jó mint a tied.

Legjobb barátnőm ugyan ezt csinálta mikor összejöttem az első barátommal. Mondjuk akkor még csak 14 évesek voltunk, de azt mondta hogy válasszak közöttük. Jól összevesztünk ezen, fél évig szóba se álltunk aztán neki is lett pasija és azóta egy szót se szól :D

2014. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megyek helyetted bulizni! hova kell menni?


22f

2014. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!