Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik legjobb barátnőm bátyjával, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban kezdődött az egész. Nekem amúgy régóta tetszik a tesója és úgy hallottam ez fordítva is igaz, de ezt a barátnőmnek nem nagyon mertem mondani, féltem hogy kiakadna ha összejönnék vele, mert sokszor volt már olyan hogy csak a bátyja miatt barátkoztak vele, hogy közelebb kerülhessenek a nagyon helyes tesójához.

Na szóval abban a buliban nagyon sokat beszélgettem a bátyjával (de régebben is elvoltam vele), elhülyéskedtünk stbstb... majd ilyen hajnalban mindenki lefeküdt aludni, de én nem tudtam se ő :D kimentünk az udvarra és valahogy ott lesmárolt, persze hogy nem ellenkeztem :D

majd bementünk a házba és találtunk egy nagyon király szobát ahol persze nem volt senki :D és megtörtént a dolog... megbeszéltük hogy nem beszélünk erről senkinek főleg nem a barátnőmnek, de annyira lelkiismeret furdalásom van ... szerintetek mit csináljak? elmondjam neki?



2014. aug. 17. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
és azt kihagytam hogy 18/L vagyok
2014. aug. 17. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el! Ha csak egy kaland volt rámehet a barátságotok. Ha több lesz belőle, elmondjátok együtt.
2014. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha igazán jóbarátnők vagytok nem fog kiakadni.. Régóta ismered a bnődet? Ha igen nem hiheti h csak a bátyja miatt közeledtél..


Lezs folytatésa amúgy a pasival a dolgonak?


Ha komoly a helyzet, akkor mindenképp mondd el nehogy másként derüljön ki.


De amúgy is elmondhatod sztem, nincs ezen mit szégyellni, nem a pasijával feküdtél le.

2014. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát két éves hogy jóban vagyunk a lánnyal és nem szeretném hogy emiatt tönkre menjen a barátságunk :)

a tesójával azóta is dumálgatok, néha találkozunk meg ilyesmik de nem hinném hogy összejövünk, bár kitudja :D

2014. aug. 17. 13:22
 5/8 A kérdező kommentje:
éve*
2014. aug. 17. 13:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha 2 év után ezen megsértődik a bnőd akkor nem igazi barát.


Nem olyan nagy dolog ez, sztem ha normális jófej a lány nem csinál ebből ügyet..


Ha mégis összejössz a sráccal aztán esetleg nem alakul jól, na az már kínos lehet, de ha okosan kezelitek a helyzetet akkor ez se lehet hatással a barátságotokra..

2014. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném, hogy nem értek egyet a "buliban dugós" dologgal.

Ettől függetlenül ha csináltad a lány tesójával, nem biztos, hogy köteles vagy beszámolni.

Ugyanakkor a jó kapcsolatok alapja a bizalom és az őszinteség. Így lehetnél őszinte is vele, mint hogy titkaid legyenek előtte.

2014. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem értem ha tetszik egy srác nagyon akkor neked elég annyi hogy megdugjon és kész?
2014. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!