Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyének néznétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyének néznétek ha azt mondánam h olyanba vagyok szerelmes akit nem is ismertem?

Figyelt kérdés
Ez most komoly,nem vmi hülye kérdés.és nem egy plátói szerelemről,vagy sztárról van szó. az illetőtöl csak 1 év választott el,h megismerjem.miután arra a helyre költöztem a véletlen folytán megismertem a testvérét,azóta is együtt vagyunk.én nagyon hiszek az asztrólogiában,és vele nem jövünk ki jól,amúgy se illünk össze.de mikor megláttam a testvérét fényképen nagyon furcsa érzés volt a gyomromban és egyből éreztem ő életem szerelme.ez nem hülyeség,sztem tényleg létezik ilyen.azóta se birom elfelejteni,és egyfolytában depressziós vagyok,h az isten engem büntet,h nem találkozhattam vele,és testvérével kell szendvednem,de vele nagyon boldog lehettem volna,minden egybevág,ő lehetett volna életetm párja. én mostmár soha nem leszek boldog ezt tudom.szerencsétlen vagyok mindenben.anyu is hülyének néz,ő nem törödik velem.ja és előttem egy olyan csajba volt szerelmes aki hasonlitott rám,de ő nem szerette viszont,ezért halt meg.

2014. aug. 17. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Az vagy!
2014. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, mert ilyen hülyeségek miatt feleslegesen szenvedsz
2014. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem nézlek hülyének, legalábbis biztos nem vagy hülyébb, mint a nagy átlag

de a magad érdekében felejtsd el a soha nem látott akárkit, meg a testvérét i,s és próbálj meg minimálisan a földön járni, jó? :)

2014. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De szinte mindig rá gondolok,és sirok h nem lehetek vele. mármint nem szeretnék meghalni,de nélküle nem lehetek boldog,és utálom az összes férfit,mert akivel most vagyok iszik,és nem vmi jó vele. de én tényleg nagyon szeretem a testvérét.és tudom isten azt akarja h ne legyek boldog. mindenki körülöttem boldog családban él,és már rég nekem is lehetne,hamarabb találkozunk.istenem,miért alakult igy?
2014. aug. 17. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

na azért ne ess túlzásokba, te jó ég...

szakíts az alkoholista pasiddal, szedd össze magad minden értelemben, és keress egy NORMÁLIS férfit, hidd el, van azért elég belőlük, nem kell aggódni

mellesleg aki meghal egy viszonzatlan szerelem miatt, hidd el, hogy ugyancsak nem tökéletes, tuti labilis, ideggyenge alak volt, ki tudja, milyen egyéb problémákkal


az élet túl rövid ahhoz, hogy belelovald magad egy ostoba tévképzetbe, ahelyett, hogy élveznéd egy olyan férfi oldalán, aki viszont szeret

2014. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na,először is. nagyon jok a megerzeseim,mint mindent jol megerzek.es en mar latom elore az eletem,

de az istenert nem birom elfelejteni.en is probalom elhitetni,h vhol van vki,de nem letezik biztos. az en eletem mar romokban hever,nem vagyok jo semmire,nincs kitartasom,boldog se vagyok.jo,neha,amikor nem gondolok a rosszra.nem tudom,de nagyon a fejembe vettem,es nem birom kiverni.nem jarok sehova,nem szeretem,az embereket,mindig csak csalodtam bennuk.pedig igazi tarsasagi leny vagyok. az azert fajo volt 5os leirt,nem volt o rossz ember.

2014. aug. 17. 15:48
 7/9 anonim válasza:
Figyelj, fontos, hogy valahogy elfelejtsd, hiszen akár rámehet a lelked egészséges állapota, még a végén teljesen "megőrülsz"... Tudod, pár éve én is halálosan szerelmes voltam egy fiúba, folyamatosan beképzeltem, hogy ő is belém, hogy engem néz és titokban tetszem neki, bár valahol mélyen belül én is tudtam azért, hogy ez nem így van. Nagyon sokáig szenvedtem miatta, több évig, de reméltem, hátha ő is így érez irántam, sajnos ennek azóta sem mutatkozott semmi jele. Aztán egyszer találkoztam egy másik fiúval, aki szintén megtetszett és rájöttem nem érdemes tovább várnom az előzőre, ő ébresztett rá, hogy vannak más pasik is a világon és nem kell egy miatt úgymond "tönkretennem az egész életemet". Próbáld meg kérlek, csak egyszer, menj el valahová és ismerkedj meg egy fiúval, biztos vagyok benne, hogy segít elfelejteni ezt a srácot...
2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még.

Figyelj! Ha bebeszéled magadnak, hogy boldogtalan az életed akkor tényleg az is lesz. Lehet, hogy tényleg összeillettetek volna a halott sráccal, de azért mert ő nem tudott téged megvárni még nem jelenti azt, hogy neked egyedül kell leélned az életedet, vagy olyannal, akit nem szeretsz.Isten nem büntet téged ezzel, Ő tud neked hozzád illő férfit adni, csak neked legyen elég türelmed kivárni. És ne szevedj a testvérével, hanem inkább lépj ki abból a kapcsolatból. Arról a fiúról, aki meghalt, pedig de ne gondolkodj, ne ábrándozz, hogy milyen lehetett volna vele az élet. És ne hasonlítgasd hozzá a többi fiút, mert valószínűleg az, akit majd megszeretsz egészen másmilyen lesz.

2014. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Herra jumala, mikä kysymys!
2018. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!