Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat ez az érzés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez az érzés amit kiváltott belőlem?

Figyelt kérdés
az első csokom azzal szerettem volna akit igazán szeretek. de nem így történt. Azóta hibásnak érzem magam..szerintetek ez beteges? :/
2014. aug. 17. 16:39
 1/4 anonim válasza:
Figyelj,az meglehet hogy nem úgy vagy nem azzal az emberrel történt meg az első csók, és ezért kicsit hibásnak érzed magad. Szerintem ez teljesen normális, majd egy kis idő elteltével enyhül.
2014. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dehogy beteges. egyik barátnôm is teljesen kiakadt, mert egy szórakozóhelyen csókolózott elôször és teljesen ki volt tôle. majd elmúlik :)
2014. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális hogy szarul érzed magad miatta. De örülj neki hogy, nem az első szex történt meg így. Akkor sokkal rosszabb lenne.
2014. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem oviban csókoltak meg először,az ősellenségem. Azóta rosszul érzem magam
2021. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!