Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legnagyobb hazugság önmagatoknak?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy hazudtatok önmagatoknak? Esetleg évekig?

Velem egy lány volt ilyen, egy évig. Jól megbántották, és senkit nem akart - de valahogy mindig is volt valami testbeszéde, ami elárulta, ezért is voltam türelmes vele: csillogó szemek, megszeppenés, néha magasabb, aranyosabb hang. Miután összejöttem mással, akkor mondta, hogy rájött, mindig is jófejnek tartott, de nem látta be önmagának.


Van még hasonló történetetek?


2014. aug. 17. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az annak számít, hogy azt hittem szükségem van rá?
2014. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy szeret.
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze. Egyszerűen nem akartam elhinni évekig, hogy nem érez felém, mert mást mondott a száj, és mást a testbeszéd. Rengeteg türelemmel és kitartással álltam mellette, számtalanszor belém rúgott, megbántott, de közben olyanokat is mondott, tett, hogy teljesen úgy lehetett értelmezni, akarna, ha lehetne. Aztán, amikor lehetett volna, pár hó ismeretség után elvett más valakit, aki mellett nem önmaga, tiszta papucs, de máig tartja velem a kapcsolatot baráti vonalon, mert nem tud elengedni, ahogy én sem őt.

Hazudtam magamnak évekig, mert az érzések egy dolog, de azt hittem, sőt, tudtam, milyen nagyon fontos vagyok én is neki. Máig ezt nyögöm, sosem teszem túl rajta magam egészen.

2014. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!