Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első látásra szerelem. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Mivel elég félénk vagyok, ezért a bátortalanok legjobb barátjai, az alkohol és a hátulról felé lökdöső barátnő, szépen meg is oldották az első beszélgetéshez hasonló dolgunkat. Majd a másodikat is. (katasztrófa)Mivel elég félénk vagyok, ezért a bátortalanok legjobb barátjai, az alkohol és a hátulról felé lökdöső barátnő, szépen meg is oldották az első beszélgetéshez hasonló dolgunkat. Majd a másodikat is. (katasztrófa).Ám ezek után a srác kiderítette a nevemet és bejelölt, rám írt, majd beszélgettünk. Mindez rendszeressé vált, viszont többet nem tudtam meg róla. úgymond beszélgettünk a semmiről mindig. Ez engem zavart, mert nem tudtam, hogy ha nem érdeklődik, akkor miért ír rám folyton?! Néha elég bunkó, de sohasem hittem el, hogy az tényleg az igazi énje. Mivel én ezt így nem voltam képes lezárni, elég határozottan randira hívtam, de a válasza 'talán' volt. Majd egy sokkal rosszabbul megfogalmazott dolog mint egy egyszerű nem. De persze azért azt még oda biggyesztette, hogy majd legközelebb. Közöltem vele, hogy én többet nem fogom elhívni sehová. Ezek után felhagyott az üzenetekkel. Majd lett egy barátom, aztán mikor újra szingli lettem, idővel megint rámírt. Elkezdtük a beszélgetést ismét, a semmiről. Felidegesített valamivel és utána már jött minden ami addig bántott, nem éppen gyengéd hangnemet sugallva. Beismerte, hogy mekkora khm volt néhány dologban tényleg. Aztán megint folytatta az irkálást, de teljesen megváltozott. Hát gondoltam ezt akkor hamarabb is megejthettük volna. Ám lassan kezdett visszatérni a beszéljünk a semmiről biztonsági stratégiájához, aztán már csak képeket küldött magáról, mert sajnos teljes tudatában van annak, hogy jól néz ki. Aztán a következő beszélgetésünket, én kezdeményeztem, de befejezetlen maradt. A befejezetlen üzenetváltás utolsó mondata az enyém volt, és a lényege az, hogy "hiányoztam? ". Azóta nem keresett, viszont ugyanott tartok hogy nem tudom lezárni. Csak néhány külső szemlélődő észrevételeit várom.

2014. aug. 17. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tűnik 100asnak :D Szerintem hagyd..
2014. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én mindenhonnan letörölném, tiltanám, mert ez egy gyökér. láthatóan nincs sok közötök egymáshoz, közös érdeklődés stb. így nem hagynám hogy szórakozzon. sajnos ez is épp olyan eset, hogy nem elég ha valaki jól néz ki. viszont írd meg neki mi az oka ha törlöd, ha úgy teszel.
2014. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!