Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az emberek 90%ának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek 90%ának a csinos, nőies nők tetszenek, akkor miért akadtunk meg mindig az XS/ S méretnél?

Figyelt kérdés

GYK-n is sokat olvasom,meg az eddig hallott vélemények alapján is azt mondja majdnem(!!) mindenki,hogy neki a szép,csinos,nőies nők/lányok tetszenek!

Hogyha ezt tényleg így van,akkor miért ragadunk meg az S(small=kicsi)/XS(extra small=extra kicsi) méreteknél??

Ennyire képmutatóak lennének az emberek,hogy mindenki jön itt a csinos,nőies szöveggel,közben pedig mindenkinek a kislány test kell/az az ideál?

Akkor miért nem lehet megmondani őszintén???


2014. aug. 18. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert épp annak szeretnének imponálni, aki a kérdést felteszi. Ez esetben a kis méretekkel rendelkező lányoknak. Megdugnának ezek mindenkit, ki él és mozog (tisztelet a kivételnek).
2014. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Szóval a vékony nő nem nőies csak a hurkás szerinted.

Jól 3rtem?

2014. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így látom, de csak itt megy ez a szöveg hogy "én a vékonyakat szeretem és a piciciciket"...az utcán megy csorgatják a nyálukat a telt, nagymellű nőkre.
2014. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2es,nem jól érted!

Nem tudom,hogy te láttál el S-es,XS-es méretet,és tudod e mekkora,mert szerintem nem!! Felső esetén ez A-s melleket jelent,lapos hasat,és ha az alja le van varrva,akkor kb. 85ös csípőt!

Alsó esetén meg pálcika lábakat,nevetséges csípőbőséggel!

2014. aug. 18. 09:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert úgyis a ribizlik nyernek a normális lányokkal szemben.
2014. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de én mutatok neked olyan NŐT XS méretben, hogy

akár nő vagy, akár pasi, hozzá fogsz imádkozni :)

Egyáltalán nem a kis mell, az alaktalanság jellemző rá,

egyszerűen csak picike, ami egyáltalán nem baj :)

2014. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem minden férfinek mád jön be. Én is xses vagyok felsőben, de inkább xxs-es, nadrágban 32-es, ami megintcsak xxs-es. Igaz a mellem elég pici, dehát ez genetika, van helyette popóm. Csípőm 83cm, derekam 55, mell 73, mégis mindig van olyan,akinek tetszem. Nem kéne így lehúzni a vékony lányokat.
2014. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez nem a vékony lányok ellen szólt,én is szívesebben lennék olyan,mint te,mintsem 8Xles zsírosbödön!

Nekem semmi bajom ezekkel a lányokkal,csak azt nem értem,hogy miért mindig a nőies ( mell,segg,comb,has) nőket istenítik,amikor a való életben a kis cici,lapos has,pálcika lábak,pici segg nők a befutók!

És én nem azért tettem fel a kérdést,hogy szídjuk ezeket a lányokat,mert semmi bajom velük,van közülük legjobb barátnőm,meg példaképeim,csak amikor egy felmérésen 10/7-en a teltebb kategóriát választják,addig való életben 10/1 választja,és ilyenkor szoktam elgondolkodni hogy mit is jelent a képmutatóság!!

2014. aug. 18. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, drágám, mert egy nő nem attól lesz nőies, h nagy melle és valaga van. Vannak bizonyos klasszikus női tulajdonségok, mint a kecsesség, légiesség, törékenység, amit egy 80 kilós buldózerben nehezen lát meg az ember.

Am meg aki kicsi, még lehet arányos. Az én barátnőm is S-es, mégis gyönyörű homokóra alakja van, gömbölyű csípővel, cicikkel, darázsderékkal.

2014. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Remélem egyszer egy 80 kilós buldózer jól pofánhúz,aztán kicsit megtanulsz máshogy beszélni a 80 kilós buldózerekről :D

Azt kell hogy mondjam,igazad van amúgy! Nem mondtam én egy szóval sem,hogy nem arányosak a pici lányok... :)

A klasszikus női tulajdonságokkal kapcsolatban is igazad van!

Viszont vannak klasszikus férfi tulajdonságok is,mint pl. a figyelmesség,tapintat,udvariasság,és a férfiaknak a nagy része ebből szenved hiányt,és ugyanúgy,ahogy te a klasszikus női tulajdonságokat nem véled felfedezni a 80 kilós buldózerekbe,a 80 kilós buldózerek belőled a tapintatosságot hiányolják! :)


Elismerem,van igazság abba amit mondtál,csak férfi módjára illene fogalmazni,nem tapló parasztként! :)

2014. aug. 18. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!