Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes megfogadni azt a...

Ameoland kérdése:

Érdemes megfogadni azt a tanácsot, hogy "házi nyúlra nem lövünk? " Új osztályba kerültem és van néhány csaj, aki nagyon csinos és tetszenek, de egyre csak ezt a mondatot hallom vissza. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Ha jót akarsz magadnak.
2013. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy lány meg egy fiú az osztályban, kik jártak, majd szakítottak és most is jóban vannak.

Van egy másik fiú, aki nálam próbálkozott, de visszautasítottam, amit elég nehezen fogott fel úgyh kicsit feszült volt a hangulat.

ha nem annyira tetszenek neked azok a csajok, akkor lehet h jobb kihagyni.

2013. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha új vagy még, akkor főleg ne. Inkább csak barátkozz, esetleg az iskolában máshol próbálkozz.


Nálunk is volt még 1-2 éve egy srác, aki átjött hozzánk és össze is jött az egyik lánnyal. 1-2 hónapig bírták, aztán jött a balhé. Mondanom se kell, hogy az egész osztály az új gyerek ellen fordult, de nem is bírta tovább fél évnél, és átment másik suliba.

2013. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt akartam mondani, h van pozitív és negatív példa is :) (3.vagyok)
2013. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
őő hát ha nem jön össze, az szent, h utána sokkal rosszabb mintha többet nem látnád :) tapasztalatból mondom
2013. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gimi harmadikban őrülten szerelmes voltam az osztálytársamban, hívtam randira, el is mondtam neki, hogy szeretem, de visszautasított.

A maradék máfél év pokoli volt. Végig kerültem a társaságát. Kihagytam miatta a szalagavatót, mert nem akartam őt látni fehérben.

Megtanultam, hogy osztálytársa sose szeressék bele


19/f

2013. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!