Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vagyok vonzó és szép?

Figyelt kérdés

Egyébként márkás ruhákat vásárolok, és nagyon tetszenek a divatok :)

17 éves vagyok


2014. aug. 18. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján azt mondanám, hogy egy kiélt, 30-as évei végén járó, korát el nem fogadó nő vagy. Kicsit sem tartlak vonzónak.
2014. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
Nekem is az a gondolat ugrott be, hogy nem te vagy a képen, vagy nem te raktad fel (bár ugyan az).
2014. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, nem vagy vonzó
2014. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon helyes vagy,csak olyan kicsit érdekes benyomást keltesz,valami nincs összhangban.Nem tudom,hogy élőben milyen lehetsz.Az adottságod megvan egy jó kinézetre és látszik,hogy töröd magad rajta de valami oknál fogva nincs meg az az átütő összehatás.Báris a képen nem jön át.Van valami ami ráül az arcodra.

Gondolom nem kapsz elég visszajelzést a környezetedtől,mert másképp nem kérted volna ki a véleményünk.

Próbálj ki több féle öltözködési stilust különféle smink kombinációval és hajviselettel.

2014. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
ha túl egoista vagy, és nem birod el más őszinte véleményét, akkor miért tetted fel a kérdést?
2014. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:

Tényleg nem látod, ha tükörbe nézel, hogy mennyire távol állsz a széptől? Főleg az a második kép ami borzalom, nem is értem, hogy nem veszed észre.

Ahogy már előttem is leírták, nekem kb ennyi smink mint az egyik képeden van rajtad elég lenne egész évre, emellett hiába öltözködsz "divatosan", nem mész vele semmire, főleg hogy csak mégjobban tucattermékké válasz.

Nem lesz ez így jó.

Gondolkozz.

2014. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:

Úristen!

Majdnem szörnyet haltam, amikor megláttalak a képen!!!

Tényleg 17 vagy?? Én 40-nek néztelek.. XD

Bűn ronda vagy.

Túl sok a smink és a szolárium! Nagyon ijesztő a szemöldököd...

Nincs olyan szó, hogy "divatok".

Rettentően beképzelt egoista vagy..

Ne legyél annyira elszállva magadtól!!!

Borzasztóan buta lehetsz, gondolom a tanulás nem az erősséged...

Egy vén r*bancnak nézel ki.. Ízléstelen szerencsétlen vagy.

Túl mű vagy stb..

Nincs rád miért irigykednem...

Nem lennék a bőrödben!

15/L

2014. nov. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Azt még kihagytam, hogy a szemed az egyetlen ami tetszik. :)

2. kép 98x pocsékabb az 1-nél, de az elsőn sem vagy szebb, nehogy azt hidd, hanem valahogy jobb, mint a 2..

2014. nov. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!