Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok miért nyomulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok miért nyomulnak házas férfiakra? Erre nedvesednek vagy ez izgatja őket?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyik,de nagyon sok kis csitri házas férfira nyomul,úgy hogy tudja ezt.Persze tudom a házas férfiak is.De én most konkrétan arról beszélek,amikor a férfire nyomul a fruska,annak tudatában hogy felesége,netán gyereke is van.

Szerintetek az ilyen csajoknak ettől nedvesedik a be a p..csájuk?Vagy élvezik hogy tönkre tesznek egy életet?Vagy egyszerűen ennyire buták és ostobák?


2014. aug. 18. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is házas vagyok,irjatok lányok
2014. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

apuci nem bánik jól velük odahaza, és így kompenzálna

ja, és igen, ostobák, pökhendik, de az élet úgy is kiosztja nekik előbb-utóbb a pofonokat

2014. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tini lányok se hülyék, tehát olyanra nyomulnak aki a szerelemnél is többet tud adni nekik, tehát van lakása, kocsija, munkája. Különben is ki kell hogy ábránditsalak, a tini lányokra szoktak nyomulni a nős férfiak, mert olyan rossz elmondásuk szerint a házas életük, hogy a tini lány megsajnálja őket. Ha hallanád, hogy leadják magukat a nős férfiak, a feleségük csak kihasználja őket, évek óta nincs köztük szexuális kapcsolat, borzalmas kegyetlen életük van az asszony mellett és mindent beigérnek hogy elválnak, lesz szép lakás, minden.. Az asszonynak meg megy a szöveg, hogy csak rákattant a tini lány, mert ő olyan ellenállhatatlan, ráugrott..és egyszerüen nem tudja levakarni magáról. ugyhogy főleg az "áldozat, ártatlan" férj kavarja ott szépen a dolgokat.
2014. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antihater ***** válasza:
Látják bennük a stabil, magabiztos, felnőtt férfit, ami pszihológiai szempontból vonzó a nőknek... a saját korosztályuk fiúi meg sok esetben divathomár majmok.
2014. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már volt egy hasonszőrű kérdés, akkor is ezt írtam:

Sajnos nem nyomulnak..

2014. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5/azért mert pont rád nem nyomulnak, attól még nem kamu
2014. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért nyomulnak, mert házas, hanem mert érett és egzisztenciával rendelkezik. Hogy házas e, azt pont les2arják.

Am a férfiakat sem kell sajnálni, ők is adják a kiscsajok alá a lovat rendesen.

2014. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!