Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk akik kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik kifejezetten az őrült lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
Nem cigánykerekezve karalábétevően judozva öldöklő pszichopatákra gondoltam,hanem az olyan lányokra,akik teljesen máshogy látják a világot,nagyon furcsa asszociációik vannak,másoknak értelmetlennek tűnő dolgokat mondanak,csinálnak,nagyon furcsák,bolondosak,és olyanok,mint Noel Fielding.

2014. aug. 18. 13:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Úgy vettem észre hogy nem . Nekem is ez a gondom, én például minden randin és ismerkedésnél kvantumfizikáról és űrlényekről csevegek (ez a hobbim), de sokszor hagytak már ott . Szóval kitartást neked !
2014. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
"Kifejezetten őrült" ,Kérlek mesélj még!
2014. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
röviden: kábítószeres.
2014. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Köszi Apollyon :D
2014. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

de igen ééééén :) egy kicsit én is őrült vagyok :) örülnék ha találnék egy hozzám hasonló lányt, akinek még nincs barátja :)


de sztem mi nem is őrültek vagyunk, csak aki zseni vagy bölcs v ilyesmi azokat ha a többiek nem értik meg, akkor őrültnek látják :D


egy ilyen lánnyal sose unatkoznék :P még akkor se ha én nem lennék ilyen :D

2014. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyes és kérdező, ti hány évesek vagytok? :) mondjuk a quantumfizikához nem értek semmit, az "űrlényekről" viszont van elképzelésem
2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nagyon remélem hogy vannak
2014. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeretnétek olyan fiút találni, akinek ilyen lányok tetszenek, miért nem írtok nekem? :P :D
2014. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, vannak.Itt is írták már páran, és saját haveri körbõl is van ilyen.Meg én is bírom, ha kicsit "bolond" a lány
2014. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nyolcas azért mert azon kivül hogy te is kicsit bolond vagy nem tudunk rólad semmit
2014. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!