Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretik a férfiak többsége hogyha egy domina nö megalázza öket? O. o

Figyelt kérdés

A poén kedvééért felmentem a chat.hu-ra Domina022 néven és beköszöntem elöszobába : Sziasztok !

eltelt 20 mp már rám irtam aztán (néztem az idöt) 5 perc allat 12 (!) ember irtám amiböl vagy 7-en Úrnömel köszöntek,és hogy nyalnák a talpamat stb...

Én nö vagyok de nem vágom ebbe mi a jo ? Mért szeretik a pasik hogyha megalázza öket egy nö (szex nélkül persze mert a dominák nem szexelnek) ?


2010. aug. 13. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A férfiak TÖBBSÉGE nem szereti. Tévedsz, ennyi.
2010. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én nem szeretem.


20F

2010. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én visszataszítónak találom, a szolga (piszkos kutya) típusú férfiakat. Egy férfi igen is legyen férfi, ne egy löttyedt p*csű, aki csak a tűsarkú szopogatását élvezni, és a korbácsolást. Ha már itt tartunk azért egy kettőnek beletaposnék a tűsarkúval a lába közé, hadd kínlódjon, ha ez kell neki. (beteg állatok) :D
2010. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Énm se szeretem :D
2010. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Állítólag azért szeretik ezt egyes férfiak, mert ilyenkor végre nem ők irányítanak, lazíthatnak, nem kell úgymond gondolkodniuk. Jól esik nekik, hogy végre nem rajtuk van a felelősség.
2010. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

14:17 ezt meg is értem :)

Én dominánsabb vagyok egyébként az ágyban, mint a férjem, de nem hiszem, hogy örülne, ha pálcával csapkodnám a farkát vagy a fenekét. :D

2010. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor elnézést kérek lehet csak én vagyok peches a férfiak terén... 3 kapcsolatombol 2 ilyen tipusu férfi volt... meg ugye azért még ez a teszt is rá tett egy lapátal a dologra :)

Én szerintem is hülyeség a dolog (persze meg van neki azért egy erotikus határa ) báár... most jobban belegondolva a chat.hu-t amugy is abberáltabb emberek használják...

2010. aug. 13. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:

1. imádom az agresszív, kemény, vad csajokat

2. a domina szerelések nagyon izgatóak

3. bizonyos fájdalmakat tudok élvezni


De érdekel a másik szerep is, boldogan megaláznék erre hajlamso nőket. Szeretek "uralkodni" is.


21f

2010. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kinzo a neved minden elmond. ;D
2010. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán azért kedvelik őket mert úgy gondolják,hogy egy másik nővel szemben is ugyanúgy dominálnak.És mindig elérik hogy ők legyenek az "alfa" nőstények!
2010. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!