Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni végleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni végleg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe már fél éve szerelmes vagyok. A történetünk, hogy majdnem összejöttünk, de nagyon fura a fiú, és szerintem fél egy komolyabb a kapcsolattól. Körülbelül száz ok lehetne, amiért elfeljthetném, mégsem tudom, mert találtam végre egy olyan fiút, aki teljes mértékben olyan mint én, MINDIG tudunk miről beszélgetni, amikor a fájdalmairól beszél csak arra tudok gondolni, hogy bármit megtennék azért, hogy boldoggá tehessem. Nagyon szívesen elmondanám neki ezeket élőben, de nagyon nehéz vele találkozni. És lehet inkább el kéne engednem... Mit tehetnék..?:/

2014. aug. 18. 21:20
 1/3 Akomata válasza:
Úgy is találkozol vele, szedd ösze a szavaid, és mond el. Ha akármi elutasító dolgot mond akkor felejsd el, előtte ne.
2014. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először konkrétan próbálkozz nála, mert az is lehet, hogy nem tudja/nem biztos benne, hogy te pontosan mit is érzel. Szóval mondd el neki őszintén, amit ide leírtál. Vagy esetleg, ha tényleg annyira lehetetlen vele találkozni, akkor írd le neki mindezt. (De inkább élőben kellene 'face to face'.)

Ha ezek után se akar semmit, akkor muszáj túltenned magad rajta. Akkor próbálj meg másokkal ismerkedni, terel el róla a figyelmed valamilyen sporttal, hobbival, bármivel, menj el barátnőkkel ide-oda, stb.

Hajrá! ;)

2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fúúú, hát pontosan tudja mit érzek, és érzem is, hogy fontos vagyok neki, vagyis amikor találkozunk, meg néha egy-egy mélyebb beszélgetésünk utána. Csak vele nagyon nehéz beszélgetni interneten keresztül...
2014. aug. 18. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!