Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy hülyeség hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy hülyeség hogy a hajamat kedvemtől függően (és alkalomtól függően) máshogy hordom?

Figyelt kérdés

pl egyszer folzselézett, máskor csak simán oldarra simítva, van hogy oldalra zselézem, van hogy félig szemembe lóg.

Ez nagy hülyeség, és hatással lehet akár a csajozásra is?



2014. aug. 18. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi különleges vagy furcsa.
2014. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó, mert azt hittem én vgyok ien beteg :)
2014. aug. 18. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"ien"


Ezzel mindent elmondtál magadról :)

Biztos az eszeddel kerested meg rá a pénz.

2014. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sosem volt zselés hangulatom :D

Egyszer a fodrászom rádumált, szerinte jó.

szerintem meg "most azonnal lemossa, addig nem fizetek" :D

2014. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsa. Sokan csinálják ezt, bár nők körèben gyakoribb. :)
2014. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a hülyeség hogy zselézed a hajad. zselésen már mindegy lenne nekem hányféleképpen hordod
2014. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi a baj azzal hogy zselézem?
2014. aug. 18. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. mi a fenének kell? sosem fogom megérteni... de ez csak az én véleményem, biztos sok más lánynak tetszik))
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amikor egy őrületes szex után rajtad hasal egy fantasztikus nő, és a hangulat olyan meghitt, hogy el sem hiszed, és ez a nő rád hajtja a fejét, beletúr a hajadba, és csak túrja, és simogatja, és a füledbe súgja, hogy milyen jó volt.


szemben azzal, hogy bele sem túr, mert tiszta dzsuva lesz a keze :D

köszönöm, nem bírom elviselni, hogy valami ragadós trutyival legyen tele a hajam :D Pont azért mosom rendszeresen, hogy sose legyen ilyen :D

2014. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!