Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak, ti hisztek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak, ti hisztek az IGAZ Szerelemben, illetve ki élt át Igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek az igaz szerelemben.. 8 év együttjárást követően házasodtunk. Ennek 17 éve. 2 gyermekünk született: 16L, 15F.
2014. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, bár még csak viszonzatlanban volt részem és valahogy úgy érzem hogy más fajta nem is fog jutni nekem :)
2014. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn inkább úgy fogalmazok, hogy nagyon remélem. :) Remélem, hogy igaz az, hogy mindenkihez van egy hozzávaló párja valahol. De az, hogy sokaknak összejött az 'igaz szerelem' elég biztató. :)
2014. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is hittem benne, és 5 éve már benne is élek :)
2014. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért pontoztok le, ti ostoba véglények? Ez egy eldöntendő kérdés, tehát igennel vagy nemmel lehet rá válaszolni. Én nemmel válaszoltam, de ezzel gondolom belerondítottam az álomvilágotokba és ezért lettem lepontozva. Nagyon nagy kérés lenne, hogy csak olyanok használják ezt az oldalt, akiknek több az IQ-ja, mint ahány ujja van?
2014. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!