Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom? Nem akarom dicsérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom? Nem akarom dicsérni az itt írosgató fiúkat, de csak én látom azt h többségüknek teljesen intelligens hozzászólásai vannak?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgatom itt a válaszokat, és azt vettem észre hogy a válaszoló férfiak többsége teljesen átlátja a helyzetet és szubjektívan tud véleményt írni, nem csattan fel a dolgokon..amolyan okos enged, szamár szenved mód. Viszont a külsejükkel nincsenek megelégedve!
2014. aug. 18. 22:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te a tagoknak még csak a nagyon kis részének láthattad a hozzászólásait.
2014. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy 100-asba, hogy férfi vagy te is. 17/f
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

][đ ísí sef sffrwn8 h4e jbc nja eznagyon ígyvan fn es rkl4e89 íw459o3négynégy!!!!!!!!!!!!!!!!444


___


Amúgy igen, sok értelmes ember is van itt, de azért közel sem mindenki. :)

2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem figyelsz eléggé :D Vannak normálisak, az mondjuk igaz. De kisebb rész.
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen, tudok olyanról, aki szívesen segít és jó fej, de privátba kapok másokat is.
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

Az én külsőm nem tökéletes, sőt, ennek ellenére semmi bajom vele. Persze azt nem mondom, hogy meg vagyok elégedve, de nem panaszkodok.

Egyébként ja, azt mondják, hogy intelligens vagyok.

Meg szeretem a szív-alakú pizzát is.

2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nyilván van ilyen is igen.
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, amikor odaírom a kérdéshez, hogy lányok véleményére vagyok kíváncsi, 75%-ban fiúk válaszolnak...
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok hülye válasz van. Néha én is vagyok olyan hangulatban, hogy olyanokat írok,bár ez kérdéstől is függ.
2014. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! És igen általában azokat a kérdéseket olvasom el, ami számomra értelmesebbnek tűnik (azt kihagyom h 'szájon át lehetek e terhes' pl) és ott elég gyakran elég jó észrevételeik vannak :)
2014. aug. 18. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!