Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom? Nem akarom dicsérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom? Nem akarom dicsérni az itt írosgató fiúkat, de csak én látom azt h többségüknek teljesen intelligens hozzászólásai vannak?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgatom itt a válaszokat, és azt vettem észre hogy a válaszoló férfiak többsége teljesen átlátja a helyzetet és szubjektívan tud véleményt írni, nem csattan fel a dolgokon..amolyan okos enged, szamár szenved mód. Viszont a külsejükkel nincsenek megelégedve!
2014. aug. 18. 22:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én még csak csúnya sem vagyok. Nem is értem miért vagyok itt. :D

Ja igen, megvan: mert lusta voltam bármi mást csinálni.

2014. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"... önbizalom miatt van ez a nőgyűlölet..ami sajnos szánalmas szerintem, de legalább beismerték néhányan."


na bumm,,.. és megint semmi új. Előfordul, de ez semmi extra kérdező, nem kell itt senkit, "mmmm ezaz, na ő megmondta a tutit, ő tök jó" a nagy francot, most épp ezt írta aztán kezdődik a kőrforgás előröl, ahogy az ugyanolyan kérdésekből se véletlen van 10000 ugyanolyan.


Ja igaz is... Nem, nem látod jól. Sehogy se látod. Ezen nincs mit látni. Ebben nincs semmi, max te bele fantáziálod magadnak, persze ha szerelmes vagy az egyik válaszolóba írd meg neki, de tök felesleges egy ilyen kérdést kiírni, mert nem igaz.


Nem ide nem a társadalom topja jár, intelligens beszélgetéseket lefolytatni.

2014. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!