Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha úgy nyalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha úgy nyalnak ki, vagy szopnak le, hogy közben kézenállsz a víz alatt?

Figyelt kérdés
Aki átélt már ilyet, akár passzív, akár aktív oldalon, mesélhetne róla, milyen érzés. Aki hülyeségnek tartja, az ne is írjon, fölösleges szidni azokat, akiket érdekel.

2014. aug. 19. 00:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9. voltam. Szerintem nagyon keveseknek jut eszükbe ez, de biztos voltak már, akik kipróbálták.
2014. szept. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát eleve kevés embert érdekel ez a dolog, meg hát kicsi az esélye, hogy pont 2 olyan ember találkozik, akiket izgat ez. Arról nem is beszélve, hogy helyszínt találni a dologhoz sem egyszerű, bár az már a könnyebbik része lenne.
2014. szept. 28. 17:39
 13/26 anonim ***** válasza:
palackkal/valami hosszabb pipával...vagy egy levegővétellel gondoltad?
2014. nov. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Persze, egy levegővétellel, az benne a pláne:D Van ilyen videó fent a neten, csak nem sok, szóval kivitelezhető.
2014. nov. 30. 18:34
 15/26 anonim ***** válasza:
A neten van ilyen videó? Hát én még nem láttam. Linkelsz párat, privátban lehetőleg, hogy ne töröljék a kérdést?
2014. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Lényegében ez egy olimpiai sportág, úgy nevezik, hogy szinkronúszás.
2015. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
engem a húgod részesített ilyen élményben kedves kérdező
2015. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
bocsi ez durva volt:(
2015. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem durva, csak értelmetlen, de hát csakis téged tükröz :)
2015. ápr. 30. 00:52
 20/26 anonim ***** válasza:
Sokaknak van kerti medencéjük, vagy csak összerakható mélyebb medence. És a Balatonba is biztos szoktak éjjel bemenni párok fürödni, akik aztán hülyéskednek is, kézen állnak, stb., és biztos jön az ötlet ilyenkor.
2015. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!