Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam. Mit lehet ez ellen tenni? 17/f

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 03:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nincs garancia. De esély mindig van. Ha valami végképp nem jön össze, talán jól is van úgy.

De ahogy látom, elégé mélyen vagy most. Hidd el, mindenkinek vannak ilyen időszakai, függetlenül a körülményektől! Ha ez vigasztal, már csak jobb lehet, de ezért neked is tenned kell! :)

2014. aug. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ennél már csak jobb lehet...

Ezt gondoltam akkor, mielőtt megismertem az illetőt, mert akkor egy nagyon rossz környezetben voltam. Elkerültem ebből a közegből, és még rosszabb lett, mivel hiábavaló volt minden próbálkozásom, 3 éven keresztül. Megint azt gondoltam, hogy ennél már csak jobb lehet, ezután pár hónappal elment. Sokkal rosszabb lett, megint. Valahogy félek e szerint gondolkodni, hogy már csak jobb lehet :)

Pedig mennyit próbálok tenni azért, hogy jobb legyen...

Neharagudj, ha ez egy kicsit zavaros lett.

2014. aug. 19. 03:36
 13/16 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy sikerült ennyire telibe találni? Mi köze van ennek ahhoz, hogy általában is magányos vagyok?
2014. aug. 19. 03:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindig lehet jobb és mindig lesz rosszabb, de ha emiatt feladod és már nem is vársz semmit, sőt... inkább csak vársz, szó szerint valamire, ami magától nem fog megérkezni, azzal csak önmagadnak ártasz.


Mondjuk úgy, könnyen felismerem a lélek titkait. :) Nem mindig és nem mindenkinél, de gyakran.

2014. aug. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

És mégis mit tegyek? Amit eddig? Mert az eddigiek sikertelenek voltak. Hát nem értem.


Gratulálok ehhez a képességedhez :) Néha nagyon jól jön az életben.

2014. aug. 19. 03:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valami gyakran ismétlődik, akkor épp ellenkezőleg! Ezúttal mást lépj! :) Kezdd azzal, hogy nem törődsz bele, hogy magányosnak érzed magad és nincs semmi, ami ezen segíthet! Keres másképp, máshol, máshogyan vagy változtass te kicsit! :)


Köszönöm! Néha átok, néha áldás. :D

2014. aug. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!