Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzi még magár rohadtul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzi még magár rohadtul MAGÁNYOSNAK!?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mivel elütni az időt, nézhetek filmet, játszhatok, hallgathatok zenét vagy lehet haverokkal, teljesen mindegy úgyse tudok semelyikre figyelni és nap végére teljesen átadom magam a magányosság érzésének. még VALAKI!?

2014. aug. 9. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig van mi lekosse a figyelmem, szoval nem
2014. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni, de terelem a témát. Vagy legalábbis próbálom. 25/N
2014. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha van söröd nincs olyan,hogy magány!
2014. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez legyen életed legnagyobb baja. Komolyan. Mások betegek, mások dolgoznak mint a szemét, te meg ezen sírsz, h magányos vagy és nincs mit csinálnod! :D
2014. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

én sokszor éreztem ezt...le kell foglalnod magad, vagy megtalálnod azt aki melletted van és aki mellett nem érzed magad magányosnak :) egy barát/barátnő vagy egy olyan elfoglaltság kell ami elvonja a figyelmed :) nekem a programozás segített sokat ilyen téren :)


21F

2014. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te
2014. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 laptopdj ***** válasza:
41%
3.igy van a sor mindig jo társ!!
2014. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :S
2014. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szerelmesnek érzem magam. A lány akit szeretek hasonlóképpen érez irántam, de várnom kell rá. :(


19/F

2014. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos azt gondolom kérdező, hogy te nem magányos vagy hanem csak unatkozol. Unatkozol és nem tudod mivel eltölteni az időd, és szó sincs itt magányról. Én magányosnak érzem magam, még ha fizikálisan van mellettem társ is. Nem vagyok lelkibeteg, sem örült, csak kevés ember fogadja el az értékrendem, kevés ember érti meg mit miért. Ez amolyan mélyen gyökerező érzés, amikor már évek óta azt érzed, hogy nem találod a helyed világban, nincs biztos pont, elzüllesz, elveszett vagy. Erre a megolás egy lelkitárs. Neked csak egy csaj kell akit megdugj, vagy valami izgalmasabb, friss ember az életebe.
2014. aug. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!