Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen vékony műszerrel tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen vékony műszerrel tudok bármit is kezden?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja,hogy nem a méret a lényleg..Nekem a hosszával nincs semmi bajom 15,5-16 cm!Viszont én azt vettem észre hogy eszméletlen vékony és mindíg mikor benyul egy lány a nadrágomba várom a pillanatot amikor azt mondja hogy "ez mi" vagy valami hasonló..és most komoly kapcsolatban vagyok a barátnőm nem szólt érte mert szeret de félek hogy meglát akárkinél egy normális méretűt és egyből lenéző lesz vagy elhagy!Most nem azt kérem hogy alátámasszátok hogy igen vékony hanem azt hogy tudom egyántalán használni valamire?Köszönöm

[link]


2014. aug. 19. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha elhagy akkor egy rohadt pitsa....Igen tudod valamire hasznalni ember!
2014. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitottam a képet,és nem zárta be az oldalt erre nem bejött a barátnőm....
2014. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem is olyan vékony, szerintem jó ez
2014. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Testépítés ezt megszivtad :D
2014. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, valami ceruzapöch lesz a képen, ehhez képest egy pöch meg egy ceruza. Nem vigasztalásképp írom, hanem tény: ezzel a vastagsággal simán boldog lehetsz. Oké, nem vagy vaskos, de vékony sem. Tuti, hogy van lány, akinek nem volnál elég, de hát ez sok millió férfire igaz lehet, ha olyan csajjal hozza össze a sors, akivel nem illik össze anatómiailag. De az átlagnak semmi baja nem kell, hogy legyen ezzel.
2014. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kép alapján nem vékonynak, hanem kb. átlagos vastagságúnak tűnik.
2014. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vékony. L
2014. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
teljesen normális, attól, hogy a vége vékonyabb semmi gond vele, van akinek meg a töve hihetetlen vékony
2014. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány cm az átmérője?
2014. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtattatok mert elég riasztó volt amikor az 52-es gumi csúszkált rajtam..továbbra is jöhetnek a jó tanácsok bármit befogadok!
2014. aug. 20. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!