Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy engeszteljem ki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki a barátom, ha nagyon dühös rám?

Figyelt kérdés

Haragszik rám, és nem érzi igazán hogy szeretem... Ma fogunk találkozni, nála leszek pár napot, mit tegyek hogy helyrehozzam a dolgokat? Nyilván azon kívül hogy megbeszéljük és kedves leszek vele, stb.

Srácok, ti milyen dolgoknak örülnétek ilyen helyzetben?


2014. aug. 19. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Békülős szex ;)
2014. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Általánban bocsánatot kérek és ha igazán szeret belátja, hogy az ember is hibázik. Olyankor mindig bújok hozzá.

18/L

2014. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
engedd meg neki az análszexet
2014. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
A békülős szex mindig megteszi a hatását. Légy vele nagyon készséges és ajánld fel neki, hogy olyat is csináljatok, amit különben nem tennél meg a kedvéért (pl. anál)
2014. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy csak simán sz*pd le
2014. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok fiú azt írja, hogy békülős szex. Nem rossz dolog, de még mindig azt mondom, hogy NE kényszerből. Az a legrosszabb…

18/L

2014. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Békülős szex az alap, két hete nem láttuk egymást, így nem kérdés hogy mi lesz amint hazaérünk :D

De én most más dolgokra gondoltam, bármi amitől érezheti hogy szeretem és szeretek vele lenni, mert volt egy csúnya félreértésünk.. (pl, azt mondja nem szeretek vele csinálni semmit, holnapra foglaltam le mozijegyeket és mondom neki hogy menjünk el, ilyesmik)

2014. aug. 19. 10:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Főzz neki,legyél vele nagyon kedves, kérj bocsánatot beszélj vele, vigyél neki sört.
2014. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sört annyira nem szereti, de a hasát nagyon, a főzés jó ötlet lehet, köszi :)
2014. aug. 19. 11:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz neki valami show-t is (táncolhatsz neki valami szexi ruciban), beöltözhetsz valami jelmezbe, csinálj/tölts le erotikus társasjátékot és játszatok vele.
2014. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!