Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon sértődős a barátom? Hogy engeszteljem ki ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mostanában mindenen megsértődik, és sokat kell magyarázkodnom neki.

Tegnap megsértődött, mert azt mondtam neki miután elváltunk, hogy majd hívom, meg írok neki. De azt követően 2-3 órán át volt dolgom, és nem tudtam keresni, és 3-kor mikor szabad lettem, írtam,és kérdőre vont, hogy miért nem kerestem, és hozzám vágta, hogy akkor máskor inkább hallgassak, és ne mondjam, hogy fogom keresni. Pedig alig telt el 3 óra...


Ti is megsértődtetek volna ezen? Ráadásul ő sem tartotta be mindig, amit mondott, de olyankor nem ugráltam,és megértettem.


Szerintetek ilyenkor hogy engeszteljem ki, mert mindig elridegül ilyenkor egy kicsit :/


2013. máj. 29. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:

aranyos vagy,hogy még ki is akarod engesztelni,

engem ilyenkor---nem ilyenkor fele ennyiért már ki szoktak dobni

2013. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hm. ebben a kapcsolatban a a fiú a hisztis p...


számonkérés? féltékenységi roham? kapcsolatfüggőség..?

2013. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felvenném a fiú verő hálós trikót azt adnék én neki hisztit úristen..
2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem amúgy, nem dobnám ki ezért. Csak nem akarom hogy ilyenek miatt eltávolodjunk. És sajnáltam, hogy nem írtam neki, mikor megígértem, de tényleg sűrű programom volt. Csak nem értem miért délután 'vett elő' mikor ha végeztem volna egész biztosan kerestem volna.
2013. máj. 29. 17:24
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor ti mit tennétek?
2013. máj. 29. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

1. ne magyarázkodj, tényeket közölj

2. ne hagyd magad, ha erőszakosan követel valamit

3. beszéld meg vele a helyzetet, mondd el hogy zavar

4. keressetek megoldást EGYÜTT

2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy mi volt és miért nem kerestem. Aztán valahogy megértette, de azért lehetett látni rajta, hogy még mindig meg van sértődve, és ilyenkor bűntudatom van, mert nem szeretném, ha azt érezné, hogy nem szeretem úgy, mint eddig, vagy hogy hanyagolom...
2013. máj. 29. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz a taktikád. Meg ne érezze azt, hogy büntudatod van. Te sértödj meg a számonkérésen stb. Ha igy viselkedsz csak belehintázza magát hisztibe.
2013. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Normálisankéne a nőknek és a férfiaknak is viselkedni, nem nagyképüsködni, arcoskodni a másikal, mert ezután mindig egyik beszól a másiknak uttána amaz vissza adja, soha nem lesz vége menne a vendetta, max a kapcsinak lenne vége.

Ezt meg kell beszélni, ha szeret nem bánt és változik. enyi

2014. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!