Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nem szeretnek részletesen beszélgetni arról, hogy hogy vannak, mi történt velük, milyen volt a napjuk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez így erős általánosítás.

Nálam van, hogy nem tartom fontosnak a szerintem lényegtelen részleteket, és a feleségem nem érti, hogy ezt meg azt mért nem mondtam, és van, hogy mindenképpen el akarok mesélni dolgokat, amik történtek velem.

2010. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelnek más emberek,így én sem untatom őket semmivel.Ez így korrekt.
2010. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélek róla, már csak azért is mert addig is beszélgetünk, és ennek kapcsán könnyen feljöhet valami jó téma is, szal ez igy általánosságban nem igaz amit mondasz
2010. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Három eset lehetséges:


- a legtöbb nő ribanc, s azonnal kibeszélné az idióta barátnőivel a dolgot


- ahhoz is hülye, hogy a probléma magvát felfogná, nemhogy esetleg valamiféle együttérzést, vagy megoldási javaslatot adjon


- marhára leszarja a férfi problémáit, utóbbi edig ezt idejekorán fel is ismerte

2010. jan. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok a bnőmet igen is érdekli, hogy mi van velem mi történt velem meghallgatja hozzászól. Meg ő is elmondja én ahhoz hozzászólok. Nem csak a szerelme hanem a legjobb barátja is vagyok.
2010. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tényleg igaz, ha egy nőnek elmondasz valamit, felkészülhetsz 1 nap múlva további 23 ember fogja tudni!Ez nem vicc.A nők élete a csacsogás a férfiak meg inkább mást csinálnának helyette;-)Egyszerű biológia:a nők társaságibb lények, mint a férfiak!A férfiak pedig a szaporodásra programozottak.Nézzük a majmokat, de elefánt, szarvasfélék, oroszlán, vagy a legtöbb társaságinak mondott fajokat.Van a nőstények csoportja 1! hímmel + kölykökkel, többi hím magányosan jár-kel, míg a szaporodási időszakban meg nem verekszik az alfahím pozíciójáért.Többi időszakban hímek egyedül vannak egész évben, nem csacsognak senkivel.Valahol olvastam, hogy egy nő átlagosan 6000 szót mond ki egy nap, míg egy férfi 2000-et ennyi.Az élethez elég 2000, a többi felesleges:-D
2012. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!