Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok miért nézitek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok miért nézitek le az olyan fiúkat, akiknek nincs kint képe fb-n, minek mutogassam magam, ha egy fiú nem a külsejével hódít úgysem, hanem a szövegével, stílusával?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézd le őket te is.
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert akinek nincs kint profilképe, annak valami lelki gondja van, és önbecsüléshiányban szenved, ami nem férfias, a nőknek meg férfi kell, aki biztonságérzetet ad, és nem egy kisfiú aki még saját magától is fél
2014. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És ha azért nem teszek fel képet, mert nem szopom magam a facebookon? Ez is lelki probléma? A pucsítós képek azok se lelki próblémákhoz vezet?
2014. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs lelki problémám de havi 1-2 órát facebookozok és csak azokal akiket ismerek igy minek rakjak fel képet ha amúgy is tudják hogy nézek ki.
2014. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
82%
Képzeld el azt, hogy engem mennyire lenéznek mert nekem facebookom sincs!
2014. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es inkább nem érdekelnek a felszínes lányok, ne a külsőm alapján válogassanak már, majd én kiválasztom a megfelelő lányt és megdugom. ;)
2014. aug. 19. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nem vagyok tini, de válaszolok.

Nem nézem le az olyan embereket, de rohadtul bosszant, mikor ilyesvalaki bejelöl. Millió névrokona van, semmi info róla, még egy tetves születési dátum sem. Legalább a gambáját látnám az illetőnek, hogy ki fia-borja.

Nem kell pucsítós kép stb... De azt hiszem egy átlagos, szolíd profilképet mindenki kibír.

Egy rég elveszett ismerőst is könnyebb így megtalálni.

2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 3/4

Ilyen beszéddel, nálad más problémák is akadnak, de ha nem facebookozol, akkor gyakorlatilag értelmetlen a hozzászólásod



# 4/4

Te pedig valószínűleg nem tini pi.csákkal foglalkozol, hanem talán már túl nőttél ezen, és értelmesebb dolgokra (kapcsolattartás) használod az oldalt

2014. aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező, azt hiszem téged másért néznek le a lányok, már bánom hogy egyáltalán írtam egy választ is
2014. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es te most megsértődtél? Kinek is van lelki problémái?
2014. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!