Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom tudni, hogy kicsine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom tudni, hogy kicsinek vagy átlagosnak számít-e a péniszem, ez a módszer jó lehet?

Figyelt kérdés
Szóval ez engem nagyon érdekelne, viszont sok akadálya van hogy megtudjam az igazat. Hiába nézek képen vagy videón hogy másnak mekkora, nem tudom valahogy hozzáviszonyítani a sajátom. Ez olyasmi lehet mint ahogy hiába látja egy csomó lány az alakját a tükörben, mégis rosszul ítéli meg mennyire sovány vagy kövér. A méricskélésben sem bízom, mert nem mindegy ki hogy méri. Ha olyantól kérdezem meg aki láthatja, mert intim viszonyban vagyunk az meg nyilván nem fog objektíven válaszolni, nem fog megsérteni azzal hogy azt mondja kicsi (eddig amúgyis csak tapasztalatlan partnerem volt, összehasonlítási alap nélkül, de ez a módszer a jövőben sem lenne jó, ha esetleg lenne tapasztalt partnerem). Egyedül az tűnik megoldásnak ha egy lány akinek már volt dolga különböző méretekkel megnézné merev állapotban élőben és elmondaná milyen. De oylan lány akihez nem fűz semmilyen viszony, és nem is ismerem amúgy, csak emiatt találkoznánk. Csak nem tudom ki vállalkozna erre és miért. De láttam már itt fura kérdéseket amire meglepő módon voltak jelentkezők. Szóval hátha van ilyen lány aki ebbe belemegy, mert bevállalós és jó bulinak tartaná vagy jó szórakozásnak vagy nem tudom mi okból. A kérdésem az hogy valóban létezhet ilyen lány? És ha igen, hol találjam meg? Esetleg más módszert tudtok a probléma megoldására? Bár inkább ezt a módszert szeretném, mert átgondoltam, és inkább csak ebben bíznék.

2012. nov. 22. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
igazábol leméred és ha 12cm alatt van akkor kicsi xD te csak nőzni akarsz egy bazi fura módon,..
2012. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mint mondtam az nem jó módzser. Egyrészt ha magamnak mérem ilyen 3-4 centi eltérés van attól függően hogy hogyan mérem, és nem tudhatom azt se hogy mások hogy mérik. Másrészt nem bízom az adatok hitelességében amit hallok. Egyesek lehet többet mondanak vagy kevesebbet a saját méretükről.
2012. nov. 22. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy qrva 500 ft-ért mond róla véleményt.
2012. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A prosti nem mond igazat, mert kuncsaftot nem bánt meg :) Mondjuk nem is akarnék mást tőle, de akkor is kuncsaftnak tekintene. És amúgy sem akarom hogy bármi közöm legyen prostihoz. Nagyon irtózom a prostizástól, sosem akarnék még ennyit sem tőlük.
2012. nov. 22. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:

lankadtan is lehet mérni,úgy nem kapsz eltérő eredményt.

lehúzod a makkodról a bőrt,megfogod a makkod és kihúzod addig,ameddig tudod.

a felső,has felőli rész tövéhez illeszted a centit.

2012. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a mutert vagy a hugod. ők biztos igazat mondanak, hisz nem fűz hozzájuk szerelmi viszony :)
2012. nov. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megertelek :D ha en merem a pasimnak ak valahogy 5 centivel mindig kisebb mint amikor maganak meri :D
2014. márc. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!