Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra a baratom, hogy Istenfelo legyen?

Figyelt kérdés
3 eve vagyok vele , gondoltam majd ratudom venni , hogy Istenfelo legyen de nem , o megmondta , hogy ne is probaljam eroltetni ra , mert egyszeruen nem hisz es kesz vagy elfogadom vagy nem.
2014. aug. 20. 00:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy és te is felejtsd inkább el ezt a butaságot.
2014. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém egyszer elkezdte ezt a "ráveszlek" dolgok, két hétig bírtam, dobtam.
2014. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sehogy! ez olyan mintha ő akarna rávenni téged hogy ne legyél az...
2014. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
"Istenfélő"... Miért? Istentől félni kell? :O
2014. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 RRR ***** válasza:
65%

miért KELL kényszeríteni bárkire is bármit egy NORMÁLIS kapcsolatban???????


szerinted ezt így kell?????????

2014. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
#1-es tiszteletben kell tartani hogy más hisz benne mert ez.midnenkinr
2014. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet nem igy kell , de az en szuleim is nagyon vallasosak s ok is probaltak mar beszelni a fejevel de hiaba , es ok azt mondjak , hogy nem nekem valo srac ... Pedig minden szep vele ...
2014. aug. 20. 00:35
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
... Bocsi elkuldtem mindenkinek a szíve joga hogy mit hisz és ebbe nem kell beleszolni ja és nem fogod tudni ravenni ha egyszer ateista az is marad
2014. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Gondolj bele az ő helyzetébe, hogy ő mekkora áldozatot hoz, hogy úgy is szeret és elfogad, hogy egy nyilvánvaló fikcióban hiszel, amit azért kreált magának az ember, hogy csomó mindenre magyarázat legyen, amit korábban nem tudott megfejteni, meg hogy lelki támasz legyen a cudar életben, illetve erkölcsi kereteket adjon a társadalmi együttéléshez.
2014. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!