Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen megalázó visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen megalázó visszautasításokban volt eddig részetek a nőktől? El szeretnék kezdeni csajozni és felkészülni mindenre.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy amelyik fiú nem előnyös,vonzó külsejű,azaz helyes,jóképű és jó alakú,sportos,azzal hihetetlen megalázó módon viselkednek.És sajnos én sem vagyok valami jóképű,sőt,viszont gyúrok,hogy legalább izmos legyek,valamint magas vagyok,fizikailag nem tudnak fölém magasodni úgymond.Olvastam már itt is,hogy ha meglátnak egy kevésbé vonzó,szerencsétlenebbnek,csajozásnak sikertelennek tűnő fiút,rögtön azon imádkoznak,hogy nehogy megszólítsa őket,mert akkor rögtön el kell küldeniük,hisz ronda férfivel nem állnak le.Többen szeretik megalázó módon tenni,hogy soha többé ne jusson eszébe nőt megszólítani az illetőnek.Sajnos engem is levegőnek néznek a csajok,valamint érzem,hogy nem szeretnék,hogy hozzájuk szóljak,barátságtalanok.

Milyen történetek vannak?


2014. aug. 20. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Még gimiben volt egy lány, akivel jóban voltam, amikor meg elregéltem neki, hogy mit is érzek iránta, erre ő ezt mondta nekem: "aranyos és kedves srác vagy, járnék is veled meg minden, csak a hajad... miért nem nyiratod fel?" Ez azóta beleéget a 8 bites memóriámba. Már csak azért sem vágattam le, utána egy kamu facebook profillal kicsaltam tőle pár meztelen képet, amikkel hetekig zsaroltam, kiraktam mindenhova, a cél az öngyilkosságba kergetés volt, végül csak egy gyógyszer túladagolás, meg egy gyomormosó lett belőle.
2014. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. De a szerelem vallás elég durva. Pl "szeretlek" "őőő... Köszönöm"
2014. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem nagy szám,simán felnyírathattad volna.De jól megszívattad,az tuti,így kell ezt.
2014. aug. 20. 11:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Osszeszedve batorsagomat elhivtam randira. Igent mondott. Es elhozta a baratjat.

Aztan kedvesen elmagyarazta, hogy azert igy csinalta, mert ha csak nemet mond, azt a fiuk altalaban nem ertik meg.


A budosrbanca...

2014. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Látod,ezért kell gyúrni,simán szétrúgtam volna a barátja fejét.
2014. aug. 20. 11:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj ok nélkül aláz, azzal nem érdemes foglalkozni. Előbb utóbb őt még jobban meg fogják bántani.
2014. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nalam a "baratok meg maradhatunk" cimu szoveg mindig odavag altalaban
2014. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

5: Te sem vagy valami értelmes gyerek, kedves kérdező.


--


Miért jó itt összegyűjteni az ilyen megalázó visszautasításokat? Azért, hogy az idejáró felhasználók 90%-ának még jobban elmenjen a kedve a csajozástól? Túl lehet élni a visszautasítást is...

2014. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még ne kezdj el csajozni. Olyan szinten utálod a nőket, akiknek nem tetszel, vagy azok barátját, hogy felesleges lenne próbálkoznod. Majd amikor ott tartsz, hogy nem egy valaki kell mindenáron, hanem AZ A VALAKI, akkor megéri elkezdeni, de csak úgy bepróbálkozni minden szimpatikus lánynál felesleges.
2014. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

# 1


Ezzel mit bizonyítottál be? Azt, hogy te egy jó fej, jólelkű srác vagy, aki érdemes lett volna a szerelmére, akivel akár boldog is lehetett volna?


Vagy azt, hogy nem tudnál emelt fejjel, méltósággal elviselni egy visszautasítást, ami még ha valóban nem is volt kedves attól a lánytól, összehasonlíthatatlanul kisebb lelki kárt okozott neked, mint az, amit te tettél vele, amikor ennyire rosszindulatú, aljas módon próbáltad meg megtorolni a rajtad esett sérelmet?


Megpróbáltál nyilvánosan megalázni, lejáratni és öngyilkosságba kergetni egy kamasz lányt, amiért tett egy kritikus megjegyzést a hajviseletedre?


Valóban jogosnak és helyes döntésnek érzed utólag is, amit tettél?


Az életben adódnak olyan helyzetek, amikor az ember egy ilyen bántó megjegyzésnél sokkal többet el kell, hogy viseljen, anélkül, hogy emberi mivoltából kivetkőzne.


Szerintem ha valakiben arra nincsen meg a pszichés érettség, hogy egy ilyen sérelmet fel tudjon dolgozni, és tovább tudjon lépni, akkor még nem érett meg egy párkapcsolatra sem, mert nem tudná kellő érzelmi intelligenciával és nyugalommal kezelni azokat a kisebb-nagyobb konfliktusokat sem, amik egy ilyen kapcsolat természetes velejárói.

2014. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!