Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék végre egy barátnőt? 18F

Figyelt kérdés
Már tényleg idegesítő, hogy körülöttem mindenki olyan lazán veszi ezt a "Miért nem fogsz magadnak egy lányt?" dolgot, közben pedig nem csettintésre megy ez. Többször volt velem olyan, hogy kavartam lányokkal, és meg volt a közös szimpátia, beszélgettünk, haza kísértem egyeseket, Fb-on beszélgettünk, de a végén mindig pofára lettem ejtve. Egyik napról a másikra az egyiknek hirtelen nálam 5 évvel idősebb pasija lett, a másik bejelentette, hogy ő most mással kavar, pedig ő kezdeményezett nálam, és folyton közeledett felém. Volt olyan lány, aki üzent, hogy bejövök neki(ő is nekem), de én balf-z nem mertem, vagy nem is tudom miért nem üzentem neki vissza egyik ismerősünkön keresztül(mára már barátja van). Egyik lány ismerősöm barátnője pedig még a számomat is tudja fejből, elvileg annyira bejövök neki.(Sajnos ő nekem nem.) Havi szinten van egy lány, aki bejelöl Fb-n, és írogat ismerkedés szempontjából, vagy, hogy menjek be vele suliba, vagy csak szimplán mizu?. De, ha nem vonzódom hozzájuk, akkor nem fogok csak muszájból összejönni velük. A suliban nem nagyon találtam meg még mindig, már 3 év elteltével sem a helyem, ezért keveset beszélek, szinte senkivel, max 1-2 emberrel, inkább zenét hallgatok, és várom, hogy induljak haza, ezért ott nem megy az ismerkedés. Bulizni évi 1x megyek, mert már próbáltam piásan is, hogy mi lesz, menni fog az ismerkedés vagy nem, és hát ott táncolnak mellettünk 2 lány, látni rajtuk, hogy fél órája arra várnak, hogy leszólítsuk őket, de még nem józanon sem volt merszem.. A visszajelzések alapján nem vagyok csúnya gyerek, és hülye sem(4-es átlag). Nem mindenáron barátnőre hajtok, csak már ideje lenne legalább egy próbát tenni. Mert amikor az 50 kilós haverom henceg azzal, hogy ő már nem szűz, én meg igen, az elég rosszul esik, hiába nem érdekel, hogy a rosszindulat beszél belőle.. Nem tudom már mit tegyek.
2014. aug. 20. 16:20
1 2
 1/18 Mr. Truth ***** válasza:
0%
nem lehet hogy... homár vagy? :D
2014. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért kavartam lányokkal, mint leírtam, mert homár vagyok. :)
2014. aug. 20. 16:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáld a társkeresőt.
2014. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném. Ki tudja, hogy ki venne észre, meg nem hiszem, hogy 18 évesen ez lenne a megoldás.
2014. aug. 20. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
hát ne várd a sült galambot, tegyél érte. folytasd a kavarást és majdcsak összejön. ami meg nem abból legalább tapasztalatod van :) járkálj el othonrol ne facen írkodj, mozdulj ki, az ismerkedéstől meg ne félj. a csajoknak nem kell töketlen pasi aki odamenni se mer hozzá, ilyenre hogy támaszkodjon később? mutasd meg hogy igenis van merszed. húzd ki magad, menj oda, szólítsd le aki tetszik, mi lehet a legrosszabb? látod rajta hogy nem vagy neki szimpatikus, elköszönsz elmész, nem halsz bele.
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Ne töketlenkedj, szólítsd le őket és kezdeményezz.
2014. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igazából magabiztos, erős személyiség vagyok, de mondom, még piásan sem mertem, pedig ott aztán felszabadulnak a korlátok, és nem érdekel ki mit gondol..
2014. aug. 20. 16:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, és én nem írkálok. Direkt rejtettben vagyok mindig, nem szeretem a Fb chatet.
2014. aug. 20. 16:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy kapd össze magad, mert úgy jársz mint én. 28 évesen még nem volt komoly kapcsolatom. Én is így kezdtem.
2014. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Megertelek igazából. Nekem se nagyon akarnak összejönni a dolgok ilyen téren. De fel a fejjel fiatalok vagyunk még.

17/L

2014. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!