Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék végre egy barátnőt? 18F

Figyelt kérdés
Már tényleg idegesítő, hogy körülöttem mindenki olyan lazán veszi ezt a "Miért nem fogsz magadnak egy lányt?" dolgot, közben pedig nem csettintésre megy ez. Többször volt velem olyan, hogy kavartam lányokkal, és meg volt a közös szimpátia, beszélgettünk, haza kísértem egyeseket, Fb-on beszélgettünk, de a végén mindig pofára lettem ejtve. Egyik napról a másikra az egyiknek hirtelen nálam 5 évvel idősebb pasija lett, a másik bejelentette, hogy ő most mással kavar, pedig ő kezdeményezett nálam, és folyton közeledett felém. Volt olyan lány, aki üzent, hogy bejövök neki(ő is nekem), de én balf-z nem mertem, vagy nem is tudom miért nem üzentem neki vissza egyik ismerősünkön keresztül(mára már barátja van). Egyik lány ismerősöm barátnője pedig még a számomat is tudja fejből, elvileg annyira bejövök neki.(Sajnos ő nekem nem.) Havi szinten van egy lány, aki bejelöl Fb-n, és írogat ismerkedés szempontjából, vagy, hogy menjek be vele suliba, vagy csak szimplán mizu?. De, ha nem vonzódom hozzájuk, akkor nem fogok csak muszájból összejönni velük. A suliban nem nagyon találtam meg még mindig, már 3 év elteltével sem a helyem, ezért keveset beszélek, szinte senkivel, max 1-2 emberrel, inkább zenét hallgatok, és várom, hogy induljak haza, ezért ott nem megy az ismerkedés. Bulizni évi 1x megyek, mert már próbáltam piásan is, hogy mi lesz, menni fog az ismerkedés vagy nem, és hát ott táncolnak mellettünk 2 lány, látni rajtuk, hogy fél órája arra várnak, hogy leszólítsuk őket, de még nem józanon sem volt merszem.. A visszajelzések alapján nem vagyok csúnya gyerek, és hülye sem(4-es átlag). Nem mindenáron barátnőre hajtok, csak már ideje lenne legalább egy próbát tenni. Mert amikor az 50 kilós haverom henceg azzal, hogy ő már nem szűz, én meg igen, az elég rosszul esik, hiába nem érdekel, hogy a rosszindulat beszél belőle.. Nem tudom már mit tegyek.
2014. aug. 20. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek össze a dolgok, de hát még van időnk, pozitívan állok a dolgokhoz. :)

18L

2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
tudom hogy nagyon idegesítő. Nekem még egy rövid kapcsolatom sem volt.19/L
2014. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hiába állok pozitívan, ha tudom magamról, hogy nem megy..

Nekem sem volt még rövid távú sem. Jó, régebben, mikor 12-13 voltam, akkor Msn-kapcsolatok, tehát ez a: -Szia. -Szia. Mizu? Járunk? -Igen. Na ilyen volt, de hát ez semmi.. :D

2014. aug. 20. 16:49
 14/18 anonim ***** válasza:
ha nem teszel érte, akkor nem lesz. ha pedig csak a szüzességed akarod elveszteni, akkor menj el buliba, ott találsz csajokat, akármit mondasz nekik, úgyis rád hajtanak, nem a duma lesz a lényeg. ha csajt akarsz, akkor meg járj el haverokkal, valakinek a társaságában csak lesz egy normális csaj.
2014. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy akkor legalább buliba eljárhatnék, legalább az esély nagyobb, mint az otthonülésnél..
2014. aug. 20. 16:54
 16/18 anonim válasza:
Mi a... Valami nagyon durva cuccot próbálhattam ki, amikor nem figyeltem, mert a legnagyobb része kb ugyan olyan, mintha én írtam volna. xD
2014. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor mehetünk együtt bulizni. Jövőhétre már le is szerveztem egyet. :)
2014. aug. 20. 23:36
 18/18 anonim ***** válasza:
ez valami népbetegség vagy mi a here.XD ugyan ez van velem is.17f csak annyi ,hogy haverjaimat nem lehet otthonról kirobbantani.amelyiknek meg barátnője van az alap ,hogy mindig el van foglalva. egyedül meg hova menjek.
2014. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!