Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a 14-20 éves lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a 14-20 éves lányoknak, hogy van ereje az anyjuk, szemébe nézni, amikor egy alkalmas dolgokba mennek bele, és nem is először?

Figyelt kérdés

Magamat ismerve srácként el nem tudom képzelni hogy ilyenek mennek körülöttünk, eljárok szórakozni, több éve már hogy edzőterembe járok, tehát látszik is aminek látszania kell, de sose volt olyan se nálam, se ismeretségben hogy valakihez odament egy tizenéves kis hülye, hogy na gyere csináljuk az épület mögött.


Meg olvastam facebookon is egy baráti társaságból valaki által elterjesztett levelezést is amin arról beszélnek hogy "Milyen volt Krisztiánnal, hányszor csináltátok már?"


A legfélelmetesebb az egészben hogy ezek akár betegséget is terjeszthetnek, és mi van ha bele fut egy normális csávó, vagy csaj, egy ilyenbe?

22F


2014. aug. 20. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nincs vele semmi gondom szokta egy éjszakázni és nem fogom fel ilyen tragikusan mint te :D ez a 21. század és senkinek semmi köze és joga elítélni bárkit azért hogy kivel mikor hol szexel javaslom te se foglalkozz mások magánéletével és boldogabb leszel
2014. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a fäsz közöd van hozzá, hogy ki mit csinál az ágyban? Te elveted ezt, remek, akkor mostantól kezdve mindenkinek el kell? És minek hangsúlyozod ki, hogy kondizol? Ezzel akarod fényezni magad?
2014. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már egyéjszakás kalandom...nem is egy. DE ettől még nem vagyok kevesebb ember mint Te, sőt...magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt ha ez nálad a mérvadó egy ember megítélésénél. És most nem a párkapcsolatokról beszélek, mert nyílván téged ha zavar, hogy egy csaj sok fiúval volt előtted akkor ne gyere össze vele...de emberileg ne így alkoss véleményt. És képzeld el, bele tudok nézni anyám szemébe, mert mindezek mellett jó gyerek vagyok/voltam, dolgos és szerető..az, hogy nem avatom bele életem minden egyes mozzanatába természetes.

Gondolkodj kicsit el kedves 22F.

21/L

2014. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!