Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hoz ki belőled a Bettina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hoz ki belőled a Bettina (és becézése: Betti) név?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 23:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony, vékony, ijesztő, csúnyácska lány.
2014. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptembert :DD
2014. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hat nekem egy minden leben kanal csajt, aki folyton massak foglalkozik, az egesz elete abbol all, hogy a masikat pletykalja ki, es azzal foglalkozik, hogy mas mit csinal!
2014. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Haragot és ingerültséget.
2014. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Egyelőre még Szabó Zsófira gondolok ilyenkor, de lassan átmegy Nagy Adriba. Valamint egy rettentő pletykás, kotnyeles, rosszindulatú volt (szerencsére, csak volt) osztálytársamat juttatja eszembe.

De persze ez csak azért van így, mert ez volt a neve. Ha másképp hívták volna, akkor ez a név valószínűleg teljesen másképp hatna rám, de ez már részletkérdés.

2014. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
6%
Egy undorito, nagykepu, hulye tyuk.
2015. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. Sajnos én se ismertem meg eddig rendes Bettinákat. Mindig más dolgával voltak elfoglalva, meg gúnyolódtak.
2015. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Akkor az előzőeket mind megcáfolnám! :) Én ismerek Bettinát, 2-őt is. Mindkettő csodaszép, a régi sulimban pedig egy Betti nevű csaj volt a legeslegszebb. Ezek mellet, hihetetlenül OKOS és vagány csajszi volt, a férfiak csakúgy dőltek utána. Mindig is nagyon sikeres lány volt, soha nem érte semmi kudarc.

Elképesztően bevállalós csajról beszélünk, szerintem sok.sok férfit lekörözne vagányságban, bátorságban..:) hát így ennyi jut rola eszembe.

2015. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Egy okoskodó,csúnyaság jut eszembe :)
2016. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!